Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 67
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh  - Top Channel Albania - News - Lajme

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh  Shqipria tjetr, qyteti fantazm - Top Channel Albania - News - Lajme

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  T humbur n mes t askundit - Top Channel Albania - News - Lajme
  90 komentime
  gio ss 79

  te gjithve na vjen keq me fjal po nuk menon kush me than po ti nimojm un jam i pari si jap 1000 euro per kta njerez


  suela ziu

  ku eshte ky dreq shteti ku esht ??? shiko cfare behet ? pa shtepi , pa frigorifer pa tv ,pfffff kush mendon per kta o zzot ,politikanet e kan mendjen te zien te grien
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 12-07-2018 m 16:41

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  "Iba, fshati i harruar nga shteti" nga Jona Manellari 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Reportazh - T vetm mes malesh - Fshati Kalis, Kuks 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  FOKUS: SRRIQJA, FSHATI I MBETUR NJE SHEKULL PAS 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Fshati, q nuk sht as n hart... - Top Channel Albania - News - Lajme 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  FSHATI I IZOLUAR BANORET E SHTYLLES NE KORE TE LENE NE HARRESE LAJM


 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  VARFERIA NE VEND JETA E NJE FAMILJEJE TE VARFER NE FSHATIN PRISKE TE TIRANES LAJM 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  GRAMSH, FAMILJA HOXHA NE VARFERI EKSTREME 6 PJESTARE JETOJNE ME 5 MIJE LEKE TE REJA NE MUAJ


 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Gjurm Shqiptare - N terr pr 15 vjet

  (Cudi shqiptare) Kur dritat mungojne prej 15 vjetesh ndodh qe ne nje fshat, banoret te harrojne kush ka qene presidenti apo kryeministri i fundit qe kane pare ne ekranin e shtepise se tyre. Ne realitetin shqiptar ku ata shfaqen gjithkund duket e pamundur. E pra nuk eshte keshtu. Ndiqni te plote videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema, Ne terr per 15 vjet

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  FANJA, FSHATI I HARRUAR NGA TE GJITHE BANORET JETOJNE NE KUSHTE EKSTREME, SI NE MESJETE


 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Shqipria tjetr, historia e nj fshati t humbur - Top Channel Albania - News - Lajme
  Nj pamje e zymt t shfaqet vetm disa qindra metra, pasi devijojm nga rruga nacionale q t drejton pr n Peshkopi. Shtpit e para i prkasin Melanit, nj fshat thuajse i braktisur.


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  "Shqipria Tjetr": Braktisja e Labris - Top Channel Albania - Shqiperia tjeter
  Labria sht nj ndr zonat m t njohura n Shqipri, por kjo nuk i ka shrbyer pr t qen n vmendjen shtetrore, duke patur minimalisht nj infrastrukture t denj rrugore.


 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Shqipria tjetr, t jetosh pa asgj - Top Channel Albania - News - Lajme

  Bilishti mbetet pas, ndrsa rruga dredhon si nj busull e prishur. Asnj tabel nuk t tregon nga duhet t shkosh apo t marrsh pr n fshatin Vernik, duhet t pyessh pr t mos prfunduar nuk dihet se ku i ngatrruar e i humbur. Jan 5 kilometra q sigurisht nuk e njohin asfaltin e q t drejtojn pr n fshatin kufitar.


 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  ‘Humbm shpresn’/ Braktiset Torovica n Lezh, banort nxjerrin banesat n shitje dhe krkojn azil


  Publikuar 8 shtator. 2018
  Fshati Torovic n Lezh ka nisur t boshatiset. Dhjetra familje kan braktisur fshatin dhe jan larguar, duke krkuar azil drejt vendeve t BE-s, e t tjer po bhen gati t ikin. Mungesa e infrastrukturs rrugore, papunsia dhe varfria e thell po nxit ikjen masive t banorve t ksaj zone. Kta t fundit thon se e kan humbur shpresn, ndaj e cilsojn si t pashmangshm kt largim.

  N zon konstatojn se shum shtpi jan vn n shitje, pasi banort duan t ikin. Torovica ndodhet 17 km larg qytetit t Lezhs, por udhtimi sht mjaft i vshtir, pasi rruga ka degraduar plotsisht, duke e br thuajse t pakalueshme. Teksa largohesh nga Torovica merr me vete kto pamje t rinjsh q presin pak para pr t bler nj bilet e t largohen si azilkrkues n vendet e BE-s.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  FSHATI ME NJE FAMILJE KRUSHOVA NE KORE KREJTESISHT E BRAKTISUR NGA BANORET LAJM


 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Gjendja e mjerueshme e familjes Spaho nga fshati Belorta i Kors 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Fush-Kruj, rrugt prej 15 vitesh n gjendje t mjeruar
  FUSHE-KRUJE- Rruga q lidh katr fshatra n zonn e Fush-Krujs sht n gjendje t mjeruar. Fshatrat Muriqan, Bilaj, Mazhe dhe Mallku prej vitesh udhtojn me shum vshtirsi drejt njri-tjetrit dhe drejt akseve kryesore.
 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  BRAKTISET MALESIA E GORES NE KORE,FSHATRAT NE KETO ZONA KANE MBETUR ME PAK SHTEPI LAJM

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •