Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Kukesi, mes varferise dhe izolimit top-channel 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh
  Komuna Krrab, dikur mes miniers e tuneleve t floririt, sot mes mjerimit- Ora News


  Krraba, dikur nj qytez q shtrihej mes miniers dhe tuneleve t floririt, sot gjendet mes varfris dhe mjerimit. Edhe pse ndodhet vetm 3 km nga rruga nacionale n kt komun nuk sht investuar n infrastrukturn rrugore.
  Krkesa kryesore e banorve t ksaj zone pasi ti bashkohen Tirans sht pikrisht shtrimi i rrugve.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Fshati q do Dibrn e Madhe - Top Channel Albania - News - Lajme


  Top Channel Albania
  Published on Oct 2, 2018
  Pak dit m par, n fshatin erenec i Eprm n Bulqiz u mbyll shkolla 9-vjeare. Pr banort ky sht telashi i fundit q prisnin n nj fshat ku thon se nuk jetohet m. Madje, ata krkojn t zhvendosen n Maqedoni.


 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Shqipria Tjetr, Fshati ku prplasen dy koh

  Jasht Tirans - I izoluar n errsir - 3 Shkurt 2019 - Dokumentar - Vizion Plus
  a
  Vizion Plus TV
  Publikuar 3 feb. 2019

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •