Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Adriatik Cami, kampioni i Evrops

  Adriatic Cami vs Lukas Bienias

  Adriatik Cami, kampioni i Evrops i cili me prejardhje sht nga Terbaci i Dibrs por q jeton dhe vepron n Greqi n muajin dhjetor do t mbyll karriern e tij duke luftuar pr titullin e bots edhe at n kryeqendrn shqiptare n Tiran

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 12-07-2018 m 13:22

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pr: Adriatik Cami, kampioni i Evrops

  TV BULQIZA Adriatik Cami kampion Europe ne Kick box


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pr: Adriatik Cami, kampioni i Evrops

  Ora News - Kikboks/ Adriatik Cami shpallet kampion bote n dy kategori  Ora News Lajme
  Publicerades den 23 dec. 2018
  Subscribe n Ora News ktu http://bit.ly/1s5j7UT
  #oranews
  Kikboksieri shqiptar, Adriatik Cami sht kampion bote n kategorit WKF dhe WIPU pr peshat deri n 75 kilogram.

  Kampioni nga Dibra hodhi n knock-out kundrshtarin nga Maroku q n raundin e dyt, duke br t vett rripin e dy titujve.

  N sallln sportive "Feti Borova", takimi nisi n malore pr Camin, q iu imponua grushtuva dhe dominimit t kundrshtarit, por i ruajti forcat pr t gjetur goditjet fatale n raundin e dyt.

  Disa goditje t sinkronizuara t Camit detyruar kundrshtarin 22 vjear t dorzohet, duke i dhn t drejt shqiptarit pr t vendosur n brez dy titujt.
  Pr m shum lexoni n:
  http://www.oranews.tv/article/kikboks...


  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •