Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,647
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Adriatik Cami, kampioni i Evropės

  Adriatic Cami vs Lukas Bienias

  Adriatik Cami, kampioni i Evropės i cili me prejardhje ėshtė nga Terbaci i Dibrės por qė jeton dhe vepron nė Greqi nė muajin dhjetor do tė mbyll karrierėn e tij duke luftuar pėr titullin e botės edhe atė nė kryeqendrėn shqiptare nė Tiranė

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 12-07-2018 mė 14:22

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,647
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Adriatik Cami, kampioni i Evropės

  TV BULQIZA Adriatik Cami kampion Europe ne Kick box


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,647
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Adriatik Cami, kampioni i Evropės

  Ora News - Kikboks/ Adriatik Cami shpallet kampion bote nė dy kategori  Ora News Lajme
  Publicerades den 23 dec. 2018
  Subscribe nė Ora News kėtu http://bit.ly/1s5j7UT
  #oranews
  Kikboksieri shqiptar, Adriatik Cami ėshtė kampion bote nė kategoritė WKF dhe WIPU pėr peshat deri nė 75 kilogram.

  Kampioni nga Dibra hodhi nė knock-out kundėrshtarin nga Maroku qė nė raundin e dytė, duke bėrė tė vetėt rripin e dy titujve.

  Nė salllėn sportive "Feti Borova", takimi nisi nė malore pėr Camin, qė iu imponua grushtuva dhe dominimit tė kundėrshtarit, por i ruajti forcat pėr tė gjetur goditjet fatale nė raundin e dytė.

  Disa goditje tė sinkronizuara tė Camit detyruar kundėrshtarin 22 vjeēar tė dorėzohet, duke i dhėnė tė drejtė shqiptarit pėr tė vendosur nė brez dy titujt.
  Pėr mė shumė lexoni nė:
  http://www.oranews.tv/article/kikboks...


  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •