Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    albo e kam mik te mire kem mes nesh ni respekt te mire dua kuntribuj ne forum diaspora un jam emigrim ne gjermani

  3. #3
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anėtarėsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,317
    Postimet nė Bllog
    7

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    Aha ti dukesh per moderator se do i japesh burimet Dukes, per situaten e azilanteve qe do ti strehojme ne Shqiperi !

  4. #4
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
    Aha ti dukesh per moderator se do i japesh burimet Dukes, per situaten e azilanteve qe do ti strehojme ne Shqiperi !
    lazo une legjenda doa jem mod ne forum diaspora

  5. #5
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    po lazo sapo sho ty je i vetmi moderator aktive ju pergezoj nga zemra

  6. #6
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    moderatore aktual aspak nuk jan aktive darius esht administrator te forumivirtual kurse dardi esht largo duhet mos te jete vend bosh

  7. #7
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    212

    Pėr: stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda dua moderator ne forum diaspora

    kerkoj nga albo ofrohet moderim ne forum diaspora

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •