Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 59
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  parlamenti evropian flet per te ashtuquajturit "refugjate"

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  parisi eshte bere i panjohur sepse eshte afikanizuar dhe arabizuar akoma me shume dekaden e fundit
  nuk gjen njerz te bardhe
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 29-06-2018 mė 18:41

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  situata ne france eshte akoma me e keqe nga cduket

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  merkeli pranon qe ne gjermani ka NO-GO ZONE
  (NO-GO ZONE jane zona ku eshte e rrezikshme qe njerezit te shkojne, atje nuk futen as ambulancat as policia
  pasi ka kriminalitet shume te larte dhe emigratet arabo-afrikane jane shume te rrezikshem)
  shpesh here ka dhe sulme kundra policise

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Ja nje dite e zakonshme ne nje NO-GO zone sesi "bashkebisedoje" emigratet myslimane te afrikes & arabise me police


  ndersa ne postimin me poshte keni CNN dhe kendveshtimin e tyre per zonat NO-GO

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


  pra sic e shihni fake news dhe propaganda e CNN duan tju mbushin mendjen njerzve se cdo gje shkon mire
  dhe no-go zone nuk ekzitojne
  por njerezit nuk jane budallenj rreth 90% i kane bere dislike kesaj video mashtruese

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  ja dhe nje tjeter. te tilla ka plot pasi ky eshte realiteti atje kjo eshte nomalja tani.
  por keto nuk i nxjerrin televizionet ne evrope pasi shumica e kanaleve kontrollohet nga soros

  per te gjithe ata qe mendoni se emigracioni ne mase eshte gje e mire, kryesisht nga vendet islamike afrikanearabe
  mendojeni eshe njehere...

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  nje tjeter cmenduri e "refugjateve qe vijne nga halli" nuk raportohet nga media
  prandaj mbetjet toksike jane me te mire sepse i ke ne kontroll
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 01-07-2018 mė 03:52

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  ndersa suedia eshte totalisht nje ferr i vertete
  dhe me e bukura eshte qe edhe pse suedia do digjet nga emigratet,
  akoma qeveria e mohon dhe thote se nuk ka no-go zone...

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2018
  Vendndodhja
  Athine,Greqi
  Postime
  24
  Faleminderit
  17
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Balli Kombetar : The real country's heroes !!!

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  ca the thuash. kur bthzinjte kane kos lyejne edhe menderen
  por problemi nuk mbaron me kaq kerpudhat islamike po mbijne ne gjithe boten. tani edhe ne australi ka zona qe nuk lejojne as gazetaret te futen. (no-go zone)

  nuk kaluan as 24 ore qe u publikua kjo video dhe shkoi gjysem milione shikime

  Ja disa komente:
  Sweden, Germany, Great Britain, Belgium, Holland, France.... But Sydney, Australia ??? Really? This is truly shocking. I thought this was a huge problem only here in Europe. Well, the religion of peace is spreading, no question about it. This has to be a very, very deep agenda to transform this planet into something else. Sooner or later this will end in HUGE clashes. Don't be surprised if this shit escalates into something very, very nasty. I can see wars of civilizations on the horizon... many wars.

  This is happening here in Canada too. The Muslim problem is growing. Our government doesn’t have the sense to see what’s going on, you allow these people to come in by the million And they take over, with zero respect for the people here before them, they don’t want multiculturalism, they want MY country all to themselves. It’s about time people started to wake up to this reality

  Emri: mm.jpg

Shikime: 47

Madhėsia: 49.4 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 28-07-2018 mė 17:48

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar aimilius pėr postimin:

  1912 14/88 (01-08-2018)

 13. #32
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Mos caj koke se as ata nga bangladeshi nuk duan te jetojne ne kete bangladeshin tone plot me fekale

 14. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2018
  Vendndodhja
  Athine,Greqi
  Postime
  24
  Faleminderit
  17
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Balli Kombetar : The real country's heroes !!!

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar 1912 14/88 pėr postimin:

  aimilius (03-08-2018)

 16. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


  Ahmet Zogu ishte burrė shteti, e ndau shapin nga sheqeri, ishte i pari nė evropė qė e ndaloi me ligj burkėn
  tani po bėhet shqipėria kabul pėrsėri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 03-08-2018 mė 22:16

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar aimilius pėr postimin:

  1912 14/88 (04-08-2018)

 18. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar aimilius pėr postimin:

  1912 14/88 (04-08-2018)

 20. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


  Kjo eshte nje video para 5 vitesh, situata tani eshte edhe me keq

 21. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 14-08-2018 mė 21:41

 22. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


 23. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet


 24. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  suedia perfundimisht ka shkuar per lesh. dhe nese nuk fillojne nga deportimet ne mase do marre fund si shtet, si popull, dhe si komb!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •