Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
 1. #1
  Super Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,391
  Faleminderit
  207
  138 falenderime n 120 postime

  Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Emri: dddddd-2-780x439.jpg

Shikime: 321

Madhsia: 47.3 KB

  Nj vrasje me arm zjarri pistolet sht shnuar n zonn e Don Boskos n Tiran, rreth ors 8:10 t mngjesit t ksaj t premte.

  Xhafer Mata, nj 31-vjear nga Kalimashi i Kuksit, ka qlluar pr vdekje 19-vjearen Xhuljeta uni, nga Vinjolli i Lait, e m pas ka shtn edhe ndaj vetes. Vajza ka ndrruar jet n vend, ndrsa agresori sht transportuar pr n Spitalin e Traums n gjendje t rnd pr jetn,ku ka gjetur vdekjen.


  Uniformat blu mbrritn menjher n vendngjarje, e po hetojn pr rastin, motivet e t cilit mbeten ende mister.

  Ngjarja rikthen n kujtes at t ndodhur disa muaj m par n nj tjetr zon t kryeqytetit, pran Fakultetit t Mjeksis, ku nj djal qlloi pr vdekje nj studente pr shkak se refuzonte t ishte e dashura e tij.
  Telegrafi
  Silence is golden.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,391
  Faleminderit
  207
  138 falenderime n 120 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Ngushellime familjareve per kete akt te shemtuar te nje rinie te degjeneruar.
  Silence is golden.

 3. Anetart m posht kan falenderuar Lazo pr postimin:

  skender76 (10-06-2018)

 4. #3
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Shqiperia qe duam sipas kryeministrit dhe zaro ministrave. 10 vrasje/vetvrasje ne 48 ore

 5. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga murik Lexo Postimin
  Shqiperia qe duam sipas kryeministrit dhe zaro ministrave. 10 vrasje/vetvrasje ne 48 ore

  Sipas teje, edhe dashurine duhet ta monitoroje Shteti?!


  Hajde llogjike hajde!

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,757
  Faleminderit
  201
  283 falenderime n 215 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Ngushellime familjareve per kete akt te shemtuar te nje rinie te degjeneruar.
  kjo rini e degjeneruar, pa kurrfare objektivi, pa kurrfare rregullash familjare esht produkt i brezave te meparshem...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #6
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,757
  Faleminderit
  201
  283 falenderime n 215 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga Ilir-Arber Lexo Postimin
  Sipas teje, edhe dashurine duhet ta monitoroje Shteti?!


  Hajde llogjike hajde!
  Jo,
  shteti nuk ka kohe, esht shum i ngarkum me futjen e kultures homoseksuale neper shkolla...

  Si tha ajo bjundja sucialpise..., u zgjova ne mengjes te pallati i Tahirit..., te befsha gjeneraten...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. 3 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  1912 14/88 (13-06-2018),Duke_Of_Arberia (12-06-2018),murik (11-06-2018)

 9. #7
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Sipas teje kjo ndodhi nga dashuria? Hajde llogjike hajde!

 10. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Jo,
  shteti nuk ka kohe, esht shum i ngarkum me futjen e kultures homoseksuale neper shkolla...

  Si tha ajo bjundja sucialpise..., u zgjova ne mengjes te pallati i Tahirit..., te befsha gjeneraten...

  ???????????

 11. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga murik Lexo Postimin
  Sipas teje kjo ndodhi nga dashuria? Hajde llogjike hajde!

  Motivi eshte dashuria (xhelozia), pastaj a eshte dashuri, verberim.....etj etj......hetohet sipas krimit.


  Mos do te thuash dhe ti se fajin e ka shteti?!

 12. #10
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,470
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Vrasje per motive banale ndodhin kudo neper bote. Keshtu qe edhe Shqiperia s’ka sesi mos te jete imune ndaj ketij fenomeni.
  Por kur numeri i vrasjeve apo vetvrasjeve i kalon 10 persona mbrenda javes ketu duhet te ndalemi pak.
  Sepse jetojme ne nje ambient thellesisht depresiv ku s’kemi praktikisht asgje te sigurte. Kemi nje rini qe harxhon kohen kot, pa asnje qellim apo objektiv. Dhe ti shtosh gjithe ketyre plageve sociale, lehtesine e gjetjes se armeve, pasojat jane te renda, si edhe po i hasim rregullisht.
  Dhe ketu shteti si regulatori kryesor qe duhet te garantoje sigurine, te rrisi mireqenien, te optimizoje arsimin e shendetesine (premtime qe i ben para zgjedhjeve), mban pergjegjesi! Ne i shohim do dite ministra, deputete, kryeministra, qe punojne e mendojne vetem per koncesione, rritje absurde taksash, shitje-blerje droge dhe betonizim te do hapesire per te pastruar parate.
  Nje vend te tille ku po vritet do dite shpresa, ku qytetari neperkembet si ne ligjet e xhungles edhe sikur ta popullosh me gjermane, zvicerane e kanadeze, te njejtat ngjarje tragjike do degjosh perdite...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 13. Anetart m posht kan falenderuar Duke_Of_Arberia pr postimin:

  murik (13-06-2018)

 14. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 85 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  kjo rini e degjeneruar, pa kurrfare objektivi, pa kurrfare rregullash familjare esht produkt i brezave te meparshem...
  NJi fjal popullore Thot: "Se deshte hutin prite Dautin„
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 12-06-2018 m 10:54

 15. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 85 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten


 16. #13
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Shtet me ********** e me te poshter veshtire se mund te gjesh ne kete planet,dhe shumica e vrasjeve dhe vetrasjeve lidhet me politikat antikombetare dhe korruptive te ketyre qeverive njera pas tjetres. Sot eshte kjo qeveri,dhe kesaj qeverie i faturohen te tera.Per c'fare eshte shteti? vetem propagande dhe lufte per pasurim personal,ky eshte mototri qe ve ne levizje qeverine. Vetem ne Shqiperi gjen militante tifoze qe mbrojne qeverine. Edhe ne Danimarke e Norvegji populli ankohet sepse gjithmone ka mundesi per te bere me mire. Ndersa tek ne qeveritaret bejne si duan sepse nuk qeverisin popull por dele.

 17. #14
  Super Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,391
  Faleminderit
  207
  138 falenderime n 120 postime

  Pr: Djali vret vajzn, vret dhe veten

  Nuk them se ske te drejte deri ketu murik padyshim qeveria ka shume per te bere po te gjithe jemi dakort qe duhen reforma dhe punesim per te krijuar shtet !

  Sa i perket temes nuk ka komente pervec injorances qe mund te shohesh..
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •