Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  152
  105 falenderime nė 93 postime

  Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Emri: dddddd-2-780x439.jpg

Shikime: 291

Madhėsia: 47.3 KB

  Njė vrasje me armė zjarri pistoletė ėshtė shėnuar nė zonėn e “Don Boskos” nė Tiranė, rreth orės 8:10 tė mėngjesit tė kėsaj tė premte.

  Xhafer Mata, njė 31-vjeēar nga Kalimashi i Kukėsit, ka qėlluar pėr vdekje 19-vjeēaren Xhuljeta Ēuni, nga Vinjolli i Laēit, e mė pas ka shtėnė edhe ndaj vetes. Vajza ka ndėrruar jetė nė vend, ndėrsa agresori ėshtė transportuar pėr nė Spitalin e Traumės nė gjendje tė rėndė pėr jetėn,ku ka gjetur vdekjen.


  Uniformat blu mbėrritėn menjėherė nė vendngjarje, e po hetojnė pėr rastin, motivet e tė cilit mbeten ende mister.

  Ngjarja rikthen nė kujtesė atė tė ndodhur disa muaj mė parė nė njė tjetėr zonė tė kryeqytetit, pranė Fakultetit tė Mjekėsisė, ku njė djalė qėlloi pėr vdekje njė studente pėr shkak se refuzonte tė ishte e dashura e tij.
  Telegrafi
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  152
  105 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Ngushellime familjareve per kete akt te shemtuar te nje rinie te degjeneruar.
  Silence is golden.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  skender76 (10-06-2018)

 4. #3
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Shqiperia qe duam sipas kryeministrit dhe zaro ministrave. 10 vrasje/vetvrasje ne 48 ore

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga murik Lexo Postimin
  Shqiperia qe duam sipas kryeministrit dhe zaro ministrave. 10 vrasje/vetvrasje ne 48 ore

  Sipas teje, edhe dashurine duhet ta monitoroje Shteti?!


  Hajde llogjike hajde!

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,768
  Faleminderit
  192
  271 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Ngushellime familjareve per kete akt te shemtuar te nje rinie te degjeneruar.
  kjo rini e degjeneruar, pa kurrfare objektivi, pa kurrfare rregullash familjare esht produkt i brezave te meparshem...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #6
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,768
  Faleminderit
  192
  271 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga Ilir-Arber Lexo Postimin
  Sipas teje, edhe dashurine duhet ta monitoroje Shteti?!


  Hajde llogjike hajde!
  Jo,
  shteti nuk ka kohe, esht shum i ngarkum me futjen e kultures homoseksuale neper shkolla...

  Si tha ajo bjundja sucialpise..., u zgjova ne mengjes te pallati i Tahirit..., te befsha gjeneraten...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. 3 antarėt mė poshtė falenderuan skender76 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  1912 14/88 (13-06-2018),Duke_Of_Arberia (12-06-2018),murik (11-06-2018)

 9. #7
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Sipas teje kjo ndodhi nga dashuria? Hajde llogjike hajde!

 10. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Jo,
  shteti nuk ka kohe, esht shum i ngarkum me futjen e kultures homoseksuale neper shkolla...

  Si tha ajo bjundja sucialpise..., u zgjova ne mengjes te pallati i Tahirit..., te befsha gjeneraten...

  ???????????

 11. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga murik Lexo Postimin
  Sipas teje kjo ndodhi nga dashuria? Hajde llogjike hajde!

  Motivi eshte dashuria (xhelozia), pastaj a eshte dashuri, verberim.....etj etj......hetohet sipas krimit.


  Mos do te thuash dhe ti se fajin e ka shteti?!

 12. #10
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Vrasje per motive banale ndodhin kudo neper bote. Keshtu qe edhe Shqiperia s’ka sesi mos te jete imune ndaj ketij fenomeni.
  Por kur numeri i vrasjeve apo vetvrasjeve i kalon 10 persona mbrenda javes ketu duhet te ndalemi pak.
  Sepse jetojme ne nje ambient thellesisht depresiv ku s’kemi praktikisht asgje te sigurte. Kemi nje rini qe harxhon kohen kot, pa asnje qellim apo objektiv. Dhe ti shtosh gjithe ketyre plageve sociale, lehtesine e gjetjes se armeve, pasojat jane te renda, siē edhe po i hasim rregullisht.
  Dhe ketu shteti si regulatori kryesor qe duhet te garantoje sigurine, te rrisi mireqenien, te optimizoje arsimin e shendetesine (premtime qe i ben para zgjedhjeve), mban pergjegjesi! Ne i shohim ēdo dite ministra, deputete, kryeministra, qe punojne e mendojne vetem per koncesione, rritje absurde taksash, shitje-blerje droge dhe betonizim te ēdo hapesire per te pastruar parate.
  Nje vend te tille ku po vritet ēdo dite shpresa, ku qytetari neperkembet si ne ligjet e xhungles edhe sikur ta popullosh me gjermane, zvicerane e kanadeze, te njejtat ngjarje tragjike do degjosh perdite...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Duke_Of_Arberia pėr postimin:

  murik (13-06-2018)

 14. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,396
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  kjo rini e degjeneruar, pa kurrfare objektivi, pa kurrfare rregullash familjare esht produkt i brezave te meparshem...
  NJi fjal popullore Thot: "Se deshte hutin prite Dautin„
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 12-06-2018 mė 10:54

 15. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,396
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten


 16. #13
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Shtet me ********** e me te poshter veshtire se mund te gjesh ne kete planet,dhe shumica e vrasjeve dhe vetrasjeve lidhet me politikat antikombetare dhe korruptive te ketyre qeverive njera pas tjetres. Sot eshte kjo qeveri,dhe kesaj qeverie i faturohen te tera.Per c'fare eshte shteti? vetem propagande dhe lufte per pasurim personal,ky eshte mototri qe ve ne levizje qeverine. Vetem ne Shqiperi gjen militante tifoze qe mbrojne qeverine. Edhe ne Danimarke e Norvegji populli ankohet sepse gjithmone ka mundesi per te bere me mire. Ndersa tek ne qeveritaret bejne si duan sepse nuk qeverisin popull por dele.

 17. #14
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,164
  Faleminderit
  152
  105 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Nuk them se ske te drejte deri ketu murik padyshim qeveria ka shume per te bere po te gjithe jemi dakort qe duhen reforma dhe punesim per te krijuar shtet !

  Sa i perket temes nuk ka komente pervec injorances qe mund te shohesh..
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •