Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,188
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Prse euro po zhvlersohet do dit e m shum n Shqipri!?

  Si mendoni?!

  Prse euro po zhvlersohet do dit e m shum n Shqipri!?

  Emri: 34603353_2207993845883520_594936670818664448_n.jpg

Shikime: 217

Madhsia: 31.9 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime n 15 postime

  Pr: Prse euro po zhvlersohet do dit e m shum n Shqipri!?

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Si mendoni?!

  Prse euro po zhvlersohet do dit e m shum n Shqipri!?

  Emri: 34603353_2207993845883520_594936670818664448_n.jpg

Shikime: 217

Madhsia: 31.9 KB


  Mund te jete pasoje e "pushtimit" te tregut qe Euro ka bere mbi lekun.
  Me sa kam vene re une, Euro po e mbyt tregun Shqiptar, duke patur kaq shume valute ne levizje dhe kembim, atehere i ulet vlera.

  Por, mund te jete dhe manover sezonale.

  Banka Shqiptare ul vlerat e valutave te huaja gjate veres qe te bleje sa me shume me kembim te ulet, dhe mbas sezonit ti rifuse ato ne treg dhe ti shese valutat me kembim me te larte.


  Ka ngelur Banka bosh, me sa vjedhje dhe sa xhepa jane mbushur.

  Nuk ka renje te Euros ndaj Dollarit apo Poundit, e si mund te kete renje ndaj lekut?!

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime

  Pr: Prse euro po zhvlersohet do dit e m shum n Shqipri!?

  Esht fut € nga eksportimi i droges
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •