Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pėr: Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres

  Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres.
  Mė: 2 qershor 2018
  Gjetan Keta dhe Davide Caceres. Ka pėrfunduar meēi i boksit ndėrmjet ...


  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,792

  Pėr: Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres

  Gjetan Keta ėshtė shpallur kampin bote pasi ka mposhtur boksierin boshnjak Sladan Janjanin.

  Nė arenė e Dibrės sė Madhe, boksieri shqiptar mposhti pas 5 raundeve kundėrshtarin e tij duke triumfuar pėr titullin e kampionit tė botės nė federatėn WBU pėr peshat e mesme.

  Luftėtari nga Bulqiza arriti njė tjetėr sukses shumė tė madh nė karrierė, pasi e dominoi sfidėn nga raundi i parė deri nė tė 5-in kur edhe boshnjaku Janjanin u tėrhoq nga gara.

  Goditjet e forta dhe tė njėpasnjėshme detyruan boksierin boshnjak tė dorėzohet.

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 09-09-2018 mė 15:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •