Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,793

  Adrian Maliqi Raatz Vs Anando Agovič


  Maliqi tani ka bilanc prej 12 fitore dhe nj humbje.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 02-06-2018 m 17:26

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,793

  Pr: Adrian Maliqi Raatz Vs Anando Agovič

  ADRIAN MALIQI TRI HER NOKAUTON SERBIN KNEZHEVIC (VIDEO)


  Mei i shum pritur mes shqiptarin Adrian Maliqi dhe serbit Darko Knezhevic sht zhvilluar sot n kuadr t Keta Fight Nights. Mei duhej t zgjaste 6 raunde, dhe kt e krkonte serbi Knezhevic. Maliqi ishte shum i prgatitur pr kt ndeshje, gj q e dshmoi n duelin kundr Knezhevic. Knezhevic ishte tr kohn n mbrojte pasi q Maliqi ishte agresiv n sulm. Maliqi arriti ta rrzoj Knezhevicin me nokaut n raundin e dyt. Kur filloi raundi i tret, Maliqi filloi ngadale t lshohet n sulm.  http://insporti.com/adrian-maliqi-tr...ezhevic-video/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 02-06-2018 m 17:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •