Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-05-2018
  Mosha
  34
  Postime
  3

  Big Brother Albania Vip

  Pershendetje te gjitheve ,

  Besoj i keni shikuar reklamat per fillimin e Big Brother Albania Vip Live. Doja te dija mendimin tuaj. Si ju duket si ide duke u bazuar dhe ne formate te ngjashme ne bote. Mendoni se do kete sukses ?
  Ju personalisht do e ndiqnit ?
  Personalisht besoj do jete nje program mjaft popullor duke u bazuar dhe qe big brother Albania ka qene i ndjekur ne te gjithe puntatat e tij. Pjesmarrja e vipave do ja shtoje dhe me teper shikueshmerine.
  Dhe nese X si pelqen si program mund te jete vipi i tij i preferuar brenda dhe do e shikoje se sben :P.
  Shpresoj te kthehet ne nje teme diskutimi kjo dhe kur te filloje spektakli.
  Jeni te ftuar te postoni mendimet e juaja.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: Big Brother Albania Vip

  seriozisht e keni ju? nuk keni mese te merreni? funda gjithe ate kohe mesoni me mire gjuhen kineze sesa te shikoni big brother
  nuk e kam pare dhe as qe kam ndermend ta shikoj
  akoma edhe sikur te merrja pjese edhe te fitoja prape nuk do e shikoja.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •