Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2016
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face Best Portals In Albania

  Best portals in Albania - http://kerko-fillo.al/.
  List your prefered.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Interesant madje te njejtin projekt po punoj edhe une.

  https://tregti.al
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Citim Postuar mė parė nga gledisa Lexo Postimin
  Best portals in Albania - http://kerko-fillo.al/.
  List your prefered.
  faqe interesante, urime me tej.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Interesant madje te njejtin projekt po punoj edhe une.

  https://tregti.al
  fillim te mbare edhe ty

 5. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Citim Postuar mė parė nga aimilius Lexo Postimin
  fillim te mbare edhe ty
  Do pune e postime shume..
  Silence is golden.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Do pune e postime shume..
  haha. nuk do postime.
  si fillim duhet permiresuar si platforme dhe nese ja vlen, duhet reklamim, duhet trafik
  dhe postimet vijne vete pastaj.

 7. #7
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  Sugjerimet jane te mirepritura, po nuk besoj se ka dicka me te thjesht se XenForo per tu naviguar ndoshta me vone mund ti nderhyj ne database ndonje modifikim po gjithsesi shohim me vone.
  Silence is golden.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  e kisha qe te kete dicka tjeter/ndonje ide/ ndonje plugin
  te vecohet nga te tjeret dhe te terheqe me shume vizitoret per ta perdorur

 9. #9
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Best Portals In Albania

  avash avash pse jo, me sa di une zoteron edhe ti nje te tille pasi njihemi edhe diku tjeter
  Silence is golden.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-02-2020
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Best Portals In Albania


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-02-2020
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Best Portals In Albania


Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •