Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,782

  Erza fitoi medaljen e art dhe 100 pik t reja pr LO pr t rinj, Buenos Aires 2018

  Xhudistja e re nga Kosova, Erza Muminoviq ka fituar medaljen e art n Kupn Panamerikane pr kadet q u mbajt sot (e shtun) n Panama City t Panamas.

  Edhe nj sukses i radhs pr Kosovn n sportin kosovar ka ardhur nga xhudo.

  sht xhudisja e re, Erza Muminoviq, e cila ka fituar medaljen e art pr kadet n Kupn Panamerikane q u mbajt gjat t shtuns n Panama City.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,782

  Pr: Erza fitoi medaljen e art dhe 100 pik t reja pr LO pr t rinj, Buenos Aires 2018

  Superlajm nga Sarajeva, Erza Muminoviq, kampione e Evrops dhe fiton normn Olimpike Buenos Aires 2018 - Lajme - Komiteti Olimpik i Kosovs
  NOC-KOSOVO.ORG
  N finale, Erza mposhti me Ippon kroaten Viktorija Puljiz, derisa me Ippon kishte triumfuar edhe n tri luftrat tjera.
  Lajmi tjetr i mir sht se medalja e art Evropiane ia konfirmoi normn Olimpike Erzs pr n Lojrat Olimpike pr t rinj, Buenos Aires 2018, q mbahen n tetor t ktij viti.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •