Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Problem me sigurin e forumit

  Albo po ta drejtoj ty kete problem, sa here qe futem nga tel ne forum me del qe nuk ka siguri.

  A mund ta ndreqesh kete problem ?

  Forumi Shqiptar

 2. #2
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  694
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Duket sikur forumin shqiptar nuk e fishkellen me kush por ajo ndodh pasi forumi nuk pėrmban njė certifikatė SSL qe kripton kerkesat dhe automatikisht ka ca kohė qė shfletuesit japin atė paralajmėrimin
  She's the morphine queen of my vaccine.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,088
  Faleminderit
  64
  780 falenderime nė 638 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Provoje tani, ta nxjerr prape ate problem? Te gjitha materialet e forumit tani serviren me nje protokoll me te sigurt. Nuk duhet te kesh me probleme.

  Albo

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Lazo (26-11-2018)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •