Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-03-2005
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Nje faqe qe prej vitit 2004, Ka sherbyer dhe vazhton te sherrbej si nje nga forumet qe organizon ruan dhe trajton traditat, historine, vlerat kombetar, Popullaritetin me te madh emori gjate kohes kur sherbente si nje faqe support realiteti.org faqes me te madhe muzikore ne vitet 2003 - 2008 Po ashtu ka supportuar ne vitet 2010 - 2013 nje nder chatet shqiptare Fajtori dhe Albnetwrk ku mori edhe meritat e bashkimit te Shqiptareve ndryshe nga cjemi mesuar online.
  Kjo eshte historia e jashtme dhe arritjet si webmaster

  Gjithmone kam kerkuar qe website tja pershtas kohes dhe per kete arsye, faqa ka shume addonse. Po kerkoj qe faqen ta ndryshoj por po mendoja ta kaloj ne vbulletin 5 ku mobile app eshte shume konstruktiv edhe te jep aktivitet te gjere ne faqa mire po vbulletin si platforme eshte shume e rende dhe po mendoja xenforo fati keq i xenforo eshte se nuk pershtat mire dhe nuk ka nje app si vbuletin aktualisht 80% e userave perdorin telefonin dhe e ardhmja qe une e mendoj eshte vbulletin 5 !
  Aktualisht Aplikacioni per cel funksionon edhe per Vbulletin 4 por eshte shume i varfer me njoftime pasi teknikisht i eshte pershtatur Vbulletin 5
  https://play.google.com/store/apps/d...tin.build_1452

  Ju faleminderit per vemendjen,
  https://ForumiVirtual.Com

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,234
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Forumi qe pretendoni se keni ju krijuar nuk eshte asgje tjeter pervecse nje shabllon i forumit shqiptar madje jo vetem ju po edhe shume te tjere qe pretendojne se kane krijuar dicka tjeter.
  Silence is golden.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-03-2005
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Eshte me aktivi aktualisht ne tema esenciale. Dicka tjeter... varet si e kupto ti po eshte me verte dicka tjeter !

 4. #4
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  O Niku po ci ke bere forumit ? Aty qenka bere me zi se ketu
  Forumi Shqiptar

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-03-2005
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Lol Jo re se ke von re mire pastaj i ka mbyt Facebook kto forumet po ktu ka ngel si balon pa bisht!

 6. #6
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Anej eshte me mizerje. Per ate pune ktu pavarsishte se nuk ka shume antar aktiv tani, po per vizitor eshte me i madhi nven. Ktu ne f/sh jane te arkivuara mijera info qe shqiptaret marin duke klikuar. Niku je dy her gabim. E para qe genjen kur thua per ate forumin e lodhur qe eshte me i mire, e dyta qe ke shkel rregulloren baze per reklamimin e nje forumi konkurent ; )
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-03-2018
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~


 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-03-2005
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: forumivirtual.com ~ Nj Komb, Nj Gjuh, Nj e Ardhme ~

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Anej eshte me mizerje. Per ate pune ktu pavarsishte se nuk ka shume antar aktiv tani, po per vizitor eshte me i madhi nven. Ktu ne f/sh jane te arkivuara mijera info qe shqiptaret marin duke klikuar. Niku je dy her gabim. E para qe genjen kur thua per ate forumin e lodhur qe eshte me i mire, e dyta qe ke shkel rregulloren baze per reklamimin e nje forumi konkurent ; )
  Ceshtje preceptimi, ju pohuat ate qe thash edhe une ka usera ska aktivitet... nuk erdha te bej konkurenc por te kishte nje backlink sic e ka fv qe prej vitit 2009
  https://forumivirtual.com/showthread...5197#post20519

  Une nuk gabova gjeta vendin e duhur ashtu sicdo forum i ngjashem tjeter qe eshte po ktu, prandaj them se eshte me i mire se ka preceptim tjeter nga ai i juaji, per me shume ka edhe opsione e me te pershtatshme dhe teknike.

  Pra Lazo nuk ka pse tvesh ndeshkim!!


  Nese dikur mund te kishte konkurenc sot duhet te jemi bashkpunus per tu rritur edhe me shume ne motorret e kerkimit ne google se facebook po i mbyt jo vetem forumet por edhe portale te ndryshme Por Forumet si fsh edhe fv jan djep kulture per cdo shqipfoles qe kerkon !!

  Dhe se fundmi nuk jam niku po dikush tjeter.
  Ndryshuar pr her t fundit nga CuNi Tr : 20-05-2018 m 17:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •