Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,112
  Faleminderit
  433
  517 falenderime nė 435 postime

  Pėr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Pazari nuk lindi sot ne politike dhe as do vdesi neser. Ka pas e do kete.

  Basha sot eshte akoma ne fazen e modifikimit te partise sipas deshires. Njehere qe e kapercen kete faze do filloj te kete ambiciet per pushtet.
  Kjo lexohet qarte me katandisjen aktuale te strukturave, me rregullat e reja qe po aplikon etj..
  Ēdo lloj opozite do e kishte pasur lluks kete qeveri qe kemi sot (edhe anasjelltas). Me gjithe keto skandale, ne parim edhe per nje vend si Shqiperia, Rama veshtire se do e mbyllte mandatin.
  Mirepo Basha qellim ka partine, njesoj si Rama deri diku ne 2-3 vitet e para ne opozite.
  Kjo po vertetohet dita dites dhe pikerisht kete gje po kritikojne kundershtaret e Bashes..
  Basha nuk ka te ardhme. Bashes edhe po ti japesh te dyja partite bashke PD-PS prap i humb zgjedhjet.


  Rama ka nje fat te papare,se jo vetem qe nuk ka opozite por nuk ka as individe qe mendojne te bejne opozite.

 2. #22
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Ketu qendron pikerisht problemi, qe jep efektet tek ne njerezit e thjeshte.
  Sot ka me teper kuptim opozita qe ndjek LSI edhe pse deri dje ishte ne pushtet.
  Madje lexon dhe degjon analiza shume here me te kthjellta nga individ prane PD-se apo ish deputete te djathte (si Dash Shehi, Mark Marku, Alizoti etj), sesa nga Basha me besniket qe ka prane vetes..
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,112
  Faleminderit
  433
  517 falenderime nė 435 postime

  Pėr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Ketu qendron pikerisht problemi, qe jep efektet tek ne njerezit e thjeshte.
  Sot ka me teper kuptim opozita qe ndjek LSI edhe pse deri dje ishte ne pushtet.
  Madje lexon dhe degjon analiza shume here me te kthjellta nga individ prane PD-se apo ish deputete te djathte (si Dash Shehi, Mark Marku, Alizoti etj), sesa nga Basha me besniket qe ka prane vetes..
  Opozita e LSI eshte akoma edhe me kot,eshte opozite familjare. Problemi opozites sot eshte qe nuk premton dot asgje qe do vertet populli. Eshte opozite qe me zor leshoj Llallen...
  Dash Shehi eshte nga te paktet qe flet per politike.

 4. #24
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,161
  Faleminderit
  152
  105 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  PS-ja ka marre misionin historik per ta bere Shqiperine pjese te Bashkimit Europian. E derisa te vije ajo dite, kjo force politike me Ramen apo me te tjere do te jete ne pushtet. Merite per kete ka edhe Basha qe forcen me regresiste te vendit po e degradon dite mbas dite.
  Silence is golden.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •