Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime

  Lul, mos u bj Taulant ...

  Nga Agim Xhafka

  Dje Basha ishte n Berlin. Krkova mbshtetje nga partit simotra q jan sot n pushtet n Gjermani,q t mbshtesin integrimin evropian t Shqipris, tha!!!

  Duket si nj un adoleshent, q pr hir t s dashurs q sapo ka zn,pranon q vllait t saj mos ia heq pishtarin q ka n dor pr t djegur nj shkoll, por i on edhe nj shishe bezin q flaka t jet e garantuar.

  Po pr 'integrim e ke fjaln me kt qeveri? Pr borxhin mal,pr PPP-t pa fund,pr dajakun n do protest, pr banditt deputet, pr varfrin masive, pr burgosjet me rrmbime dhe me maska, pr eksodin e njerzve,pr pasurimin e oligarkve?

  Kjo loja patriotike pr t mirn e Atdheut sht shum banale e tepr bajate. S'ka Atdhe evropian me qytetar tribush e zulush.

  Ndrsa populli pret nj opozit agresive ndaj qeveris hajdute dhe vrastare, lideri Basha i frkon shpatullat. Ia "ngre" sa her populli lufton e ia ul.

  Njerzit duan q Merkelit t'i thuhet mos prano n gjirin e demokracive nj shtet ku njeriu nuk gjen as pun, as t dinjitet.

  Nuk garantohet asnj e drejt, kushtetuta sht si br si libr bakalli me t ciln Rama mbshtjell pasurit q dhuron tek miqsia e partia.

  Ndshkoje me moselje negociatash ashtu si ia bn Erdoganit. Se ky yni sht m arrogant se turku autokrat.

  Kshtu si po sillet Basha nuk do t jet udi dhe do t ngjas shpejt t'i thon: 'Lul, mos u bj Taulant!'
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Lul, mos u bj Taulant ...

  A degjon me njeri Basha? Kjo eshte eshtja..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •