Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10

  Mire se ju gjej!

  Pershendetje dhe Mirse ju gjej te gjithe anetareve te forumit!
  Jam i ri ne forum dhe shpresoj te njihemi gradualisht me pershtypjet e lena nga temat tona.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Mire se ju gjej!

  Miresevjen miku_yt , postime te mbara.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10

  Pėr: Mire se ju gjej!

  flm Lazo!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •