Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Pėr: Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Pėr: Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Pėr: Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave

  Kristian Prenga “pushton” Toronton, mposht me K.O kundėrshtarin kanadez
  MĖ: 25 MARS 2018

  Pas ekperiencės nė kick-box ku u shpall dhe kampion i botės, po ngjit mė sė miri shkallet e karrierės dhe nė boks.

  Djaloshi 27 vjeēar nga Mirdita, kėtė herė mposhti nė ringun e Torontos kampionin e Kanadasė Tim Chemelli me konck-out teknik.

  Njė breshėri goditjesh, tė sinkronizuara me tė majtė dhe tė djathtė bėnė qė kanadezi tė shembej nė tokė.

  Kjo ishte fitorja e 3-tė me K.O nė 8 sfidat e zhvilluara, nga ku ka dėshtuar vetėm njėherė, nė atė pėrballė Giovanni Auriemma.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Pėr: Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave

  Kristian Prenga vs Tim Chemelli | FIGHT NIGHT 25/03/2018 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,799

  Pėr: Kristian Prenga - fitore brenda 58 sekondave

  Kristian Prenga vs Haris Radmilovic - Keta`s Fight Club


  UFC - MMA
  Publicerades den 2 okt. 2018
  Kristian Prenga vs Haris Radmilovic - Keta`s Fight Club
Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •