Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1

  M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s

  Me 24 mars 1999 filluan sulmet e NATOS kundr caqeve ushtarake, policore dhe paramilitare serbe n Kosov e Serbi. Sulmet zgjatin 78 dit, duke rezultuar me lirimin e Kosov. Telegrafi m posht ju sjell kronologjin m t plot t ktij aksioni ushtarak t Aleancs veriperndimore n mbrojtje t shqiptarve t Kosovs.

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 24-03-2018 m 07:18

 2. #2

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 3. #3

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 4. #4

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 5. #5

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 6. #6

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 7. #7

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 8. #8

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 9. #9

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 10. #10

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 11. #11

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


 12. #12

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s

  Sot qeveria (hajnat) nuk mendojne per popull!
 13. #13

  Pr: M 24 mars 1999, n ora 19:00, fillojn sulmet ajrore t NATO-s


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •