Njė film qė feston lindjen e spektaklit. Historia e jetės sė njė vizionari i cili vjen nga njė familje e varfėr, dhe krijon njė shfaqje, qė bėhet e famshme nė mbarė botėn.

https://openload.co/f/8J4WFSxTQ0U/Th..._shqip.MP4.mp4

Emri:  The_Greatest_Showman_poster.png

Shikime: 370

Madhėsia:  151.1 KB