Pershendetje, un kerkoj nje mashkull moshe te madhe 35-45 te njihem me te dhe te lidhemi ne nje lidhje te hapur. Nese na ecen pse jo edhe lidhje serioze.
Te me shkruajne te interesuarit ketu https://www.wowapp.com/w/baby2018
MUnd te flasim ne telefon por vetem nese je vertet i interesuar dhe nuk do thjesht nje nat