Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2018
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face Lidhje afatgjate

  Pershendetje, un kerkoj nje mashkull moshe te madhe 35-45 te njihem me te dhe te lidhemi ne nje lidhje te hapur. Nese na ecen pse jo edhe lidhje serioze.
  Te me shkruajne te interesuarit ketu https://www.wowapp.com/w/baby2018
  MUnd te flasim ne telefon por vetem nese je vertet i interesuar dhe nuk do thjesht nje nat

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,768
  Faleminderit
  191
  271 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Lidhje afatgjate

  Pershendetje,
  un jam 42 vjec
  me pelqen lidhja e hapur serioze...

  Varet nga nata e pare nese do ket te tjera...

  Kerkesa te tjera a ke?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  448
  Faleminderit
  23
  27 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Lidhje afatgjate

  Skender me fal qe po nderhyje. Por ti po i shkruan pas nke viti. Me duket qe se ke me seriozitet :P

 4. #4
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,768
  Faleminderit
  191
  271 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Lidhje afatgjate

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Skender me fal qe po nderhyje. Por ti po i shkruan pas nke viti. Me duket qe se ke me seriozitet :P
  Perkundrazi,
  jam mendu 1 vit per me i kthy pergjigje..
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •