Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,141
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: ēpo ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Po jane te mbrapshte keta tanet. Perse ta rithem? Do ja vlente shifra e lobizmit nqs do sherbente ne te mire te vendit. Ketu besoj bihem dakort.
  Nderkohe qofte rama qofte basha lobojne per interesa meskine, ose thene ndryshe jane lojtare per porta te vogla.
  Rama e tregon ēdo dite me gjemen qe po i ben ketij vendi dhe Basha me opozitarizmit e tij te pakuptueshem. Dhe ne situaten aktuale kjo e dyta e ben akoma me te zymte situaten..
  Ajo pra eshte. Qe ne varferine qe ka Shqiperia lobimet jane pothuajse jashte llogjikes,edhe ato prsh per turizmin mundet te vihen ne dyshim se ja vlejne apo jo.

  Se keto lobime allashqiptarēe me shume propabilitet jane o para krimi ose para korrupsioni. Jane para e vjedhur vendit por edhe qe iken jashte vendit.

  Ne ate vend,me ate varferi qe ka ai vend,ne sot duhet te diskutonim edhe per shuma shume me te vogla qe prishin politikanet tane jashte vendit per udhetime te panevojshme. Imagjino pastaj per shuma parash qe jane jashte llogjikes dhe mundesive qe ka ai vend.

 2. #22
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,188
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: ēpo ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Do vlefte shifra per lobizmin per nje fotografi me Trump patjeter qe do vlente 760 ml €
  Silence is golden.

 3. #23
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,440
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: ēpo ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Tani ketu po humbim miliarda ēdo vit, ne ankohemi per nje fillikat milioni..

  Po te kishte ngec sharra te nji milionshi, sot do ishim vend shume here me i mire!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 4. #24
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,188
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Damir Fazlliē hidhet nė sulm: Lulzim Basha, politikani mė budalla i Ballkanit!

  Emri: basha-1.jpg

Shikime: 37

Madhėsia: 33.7 KB

  Kryetari i PD Lulzim Basha ndodhet tashme mes nje kryqezate te pameshirshme jo vetem nga kundershtaret e tij politik, por edhe nga njerezit e tij, deri dje, me te afert. Askush nuk e priste qe Basha te sulmohej ashper edhe nga nje prej miqve te tij si Damir Fazlliē, i cili nepermjet nje postimi ne twitter qartazi dhe pa dorashka e ka etiketuar Bashen si “politikanin me budalla te Ballkanit”, duke ju referuar me kete rast skandalit te kreut te PD me lobimin ne SHBA nepermjet ruseve. Fazllic pervec komentit ka shkuar edhe me tej duke publikuar edhe linkun e gazetes investiguese “Mother Jones”, lidhur me aferen e Bashes me ruset.

  Postimi

  Damir Fazlliē
  @FazlicDamir
  6h6 orė mė parė

  Duke varrosur PD, partinė qe permbysi komunizmin shqiptar. Forrest Gampi i politikes Lulzim Basha shkon pėr te fituar. Ai tani zyrtarisht ėshtė politikani mė budalla nė Ballkan, nje detyre kjo jo e lehtė nga ēdo aspekt. #Albania #PD #RunForrestRun #Basha

  Emri: d1-768x432.jpg

Shikime: 37

Madhėsia: 26.8 KB

  javanews.al
  Silence is golden.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,141
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: ēpo ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Te drejte ka edhe shoku Fazlliē tek epiteti i Ballkanit,nuk ke ēfare ti thuash...

  Ky mir qe nuk di se sa dollare jan paguar,mir edhe qe nuk di se ku i ka paguar,mir qe nuk di se kush i ka mare e kush i ka dhene....

  Por nje pyetje vetvetes duhet t'ja beje ;si ka mundesi qe me gjithe keto dollare te paguar,mir qe humbi zgjedhjet edhe me shume se ishte e mundur...por ka tre vjet qe ka te gjithe nderkombetaret kunder.Nuk ka dalur asnje qe ti thote nje gjysem fjale pozitive !

  Rasti i fundit i Sekretarit te shtetit amerikan per ndalimin e vizes te Llalles qe nje shpulle qe i duhet PD-se vite per ta mare veten.

 6. #26
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,674
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: ēpo ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  $erafim ketu nuk eshte forum turk
  as pazari mamboxhambo
  Turk I rruges.
  Shkruani shqip qe Te kete kuptim.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •