Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 2. #42
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2015
  Postime
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  S'di...........

 3. #43
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,125
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Nj pjes e tyre jan shkputur pr arsye personale ndrsa ata q e kan pasur pasion si t mereshin me llafe dhe t shaheshin nga mngjesi deri n dark i keni tek pjella e ktij forumi, q u sht dhn e drejta pr cdo gj.

 4. 3 antart m posht falenderuan Neteorm pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (29-01-2022),Njuton (12-02-2022),pranvera bica (13-05-2022)

 5. #44
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  ...ishim shume po jane shperndare neper forume te tjera de nuk kujtohen per kete Forum kum kemi kaluar shume mire !

 6. #45

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Citim Postuar m par nga ooooo Lexo Postimin
  pershendetje forumi

  nuk di sa vite kisha pa hy, cudi qe mbaja mend password-in
  dhe bota rrotullohet dhe vjen aty ku ka nis

  a ka ndonje antar qe me mban mend- se une vallaj shume pak - kena ik per shele

 7. #46
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,900

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Perse flet me kaq "mllef" Cte keqe ke pasur nga Anetaret e vjeter ti ?!

  Sikurse nje fillim e ka edhe nje fund,jeta perseri vazhdon!
  Feel the pump √

 8. #47
  i/e regjistruar Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,411

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ka akoma anetare te vjeter ��

 9. Anetart m posht kan falenderuar King_Arthur pr postimin:

  Neteorm (27-09-2022)

 10. #48
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  37
  Postime
  5,320

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pas vite e vite shkputje, s'ma kish marr mendja q do gjeja srish gjith kta antar q kemi biseduar ndr vite, tani n 2022.

  Citim Postuar m par nga Ingenuous Lexo Postimin
  Pershendetje te gjithe miqte e mi

  Uroj te jeni mire me shendet dhe gjerat tJu kene ecur sa me mbare.

  Si mendoni, ta gjallerojme edhe njehere shtepine tone te perbashket virtuale Forumi Shqiptar

  Miqesisht,
  ingenuous
  Pa Shpirtin e Shqiptarit jo Redo 😉
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 11. Anetart m posht kan falenderuar MaDaBeR pr postimin:

  Ingenuous (27-10-2022)

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •