Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 43
 1. #21
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hello dhe nga mua.pershendetje.

 2. Anetart m posht kan falenderuar Ksanthi pr postimin:

  pranvera bica (04-04-2019)

 3. #22
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  2,004
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ku jeni o hijenat e forumit

 4. #23
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,867
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pse na shan mo xha Llazi...ja ku jemi une e ti e ti e une...haha!

 5. #24
  Marseli ! Maska e CeLi
  Antarsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  272

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje e me te mira !!��
  Rossoneri !

 6. #25
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,536

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hellou again

  I pershendes keta mesiper meje
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. Anetart m posht kan falenderuar Arvima pr postimin:

  Kryeplaku (05-09-2021)

 8. #26
  un Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropoj
  Postime
  310

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hahaha cfare nostalgjie , po lexoj disa emra qe akoma i mbaj mend nga IRC (chati) e disa nga forumi. Kurbeti na treti ju pershendes.
  Mendja sht Dhurat - Shfrytzimi i Saj Mrekulli!

 9. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-03-2020
  Postime
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!


 10. #28
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  42
  Postime
  963

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje te gjithe miqte e mi

  Uroj te jeni mire me shendet dhe gjerat t’Ju kene ecur sa me mbare.

  Si mendoni, ta gjallerojme edhe njehere shtepine tone te perbashket virtuale Forumi Shqiptar

  Miqesisht,
  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 11. Anetart m posht kan falenderuar Ingenuous pr postimin:

  pranvera bica (27-12-2021)

 12. #29
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Antarsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,068

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Mesazhi fundit qenka shkruar para nje viti.
  Po ju pyes si jeni por e di qe pergjigja do vi ne 2021.
  Uroj te jeni mire te gjithe.
  La verita' ti rendera' libero!

 13. 2 antart m posht falenderuan VOLSIV pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (09-03-2020),pranvera bica (27-12-2021)

 14. #30
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  485

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!


 15. #31
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  2,004
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Cuditrisht hyn n forum po zemra nuk u'a bn t shkruajn..

 16. #32
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  485

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Po ke ne vecanti kerkoni se bejme nje thirrje me mesazh e i pyesim.

 17. #33

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  wow sa kohe e gjate
  Life goes on.......

 18. 2 antart m posht falenderuan tironce4ever pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (05-09-2021),Neteorm (21-07-2021)

 19. #34
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  44
  Postime
  937

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Sa vjec duhet te jene?
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 20. #35

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Citim Postuar m par nga Ksanthi Lexo Postimin
  Hello dhe nga mua.pershendetje.
  Ja u ktheva une mbas 10 apo 13 vitesh. Atehere kur ishte Roni laluci apo Roman durrsaku.
  Eh nostalgji per ato vite

 21. Anetart m posht kan falenderuar NIKOLAOS pr postimin:

  pranvera bica (27-12-2021)

 22. #36
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,536

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Citim Postuar m par nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Ketu jemi...
  Hyme.nganjehet.lexojm.e.ikim


  Pershendetje
  (

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 23. 2 antart m posht falenderuan Arvima pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (16-11-2021),pranvera bica (27-12-2021)

 24. #37
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,867
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Une si me e vjeter ja ku jam ,hyj ,lexoj ,shkruaj ndonje gje dhe nuk shoh te tjere ...pershendetje!

 25. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  Neteorm (27-12-2021)

 26. #38
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  2,004
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje Pranvera, dhe gezuar.

 27. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-12-2013
  Vendndodhja
  Saturn
  Postime
  50

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ckemi. Kisha vite pa hyre
  Anonimus

 28. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-12-2013
  Vendndodhja
  Saturn
  Postime
  50

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Gezuar 2022
  Anonimus

 29. Anetart m posht kan falenderuar Jessy pr postimin:

  Neteorm (08-01-2022)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •