Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Shpresoj q t jeni mir t paktn. U b koh q nuk lexohemi. Kur t keni koh na shkruani.
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  ka dal JoQ nuk perdori njeri forumin tani

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-01-2016
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Mir se u gjeta pas Shum koh po munohen prap me hi n forum por i pa problemet

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-01-2016
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  E kam fjalkalimin pak t'komplikuom prej jush e si muni me trrnua

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2018
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  hmm po ti i antarsu prej 2002 dhe deri tash ..mvjen cudii

 6. #6
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  480
  46 falenderime n 33 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  I kane larguar valet e jetes...nganjehere une kthehem ketu tek Forumi Shqiptar ,si forum me i madh dhe me gjithperfshires ......te fala anetare te vjeter dhe te ri!
  Kudoqofshi,mire qofshi!
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 7. 3 antart m posht falenderuan bili99 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),pranvera bica (23-03-2018),Xhenet.M.S. (11-07-2018)

 8. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-01-2016
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Natja e mir e mir se u gjeta

 9. Anetart m posht kan falenderuar cunmarashi pr postimin:

  pranvera bica (23-03-2018)

 10. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-01-2016
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Kush asht Ramush Haradinaj?kur asht kn m opozit ka organizua proteste kudra gjeverijet Mustafs e Thaqit,kudra demarkacionit mme Malazes e sot kur asht kryeministr e on dorn pr marrveshje.Shkon ndrruar koalicion me etnik 'i kan dijeg d pjek n'pr Kosov e pa direktiva prej Vuiqit nuk muj me pru ligjet.A kini tije akurr se muj i politikan Mei ba kryeministr me 9% vota, kryeministr 'i nuk e don populli.A don kush mendon kallzua???????

 11. #9
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,851
  Faleminderit
  275
  177 falenderime n 145 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje!Une hyj ketu dhe jam e vjeter!

 12. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),bili99 (29-03-2018)

 13. #10
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  As une nuk e kuptoj renien e forumit...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 14. #11
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  448
  Faleminderit
  23
  27 falenderime n 25 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje, jemi te zene me jeten me teper se sa me forumin. Uroj te jeni mire te gjithe!

 15. Anetart m posht kan falenderuar [Elita] pr postimin:

  Arvima (14-02-2019)

 16. #12
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  170 falenderime n 123 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ketu jemi...
  Hyme.nganjehet.lexojm.e.ikim


  Pershendetje
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 17. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),ExTaSy (02-04-2018)

 18. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  367
  Faleminderit
  8
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Eh tani Facebooku e ka be te veten , me shum jemi andej e rrall her kendej, edhe pse un mendoj qe FOrumi eshte me i mire se Facebooku, here pas here vi kendej kur ndjej nostalgji
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 19. Anetart m posht kan falenderuar ExTaSy pr postimin:

  tetovarja87 (05-04-2018)

 20. #14
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Antarsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  35
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Edhe une si anetare i vjeter ju pershendes, sot hyra pas nja 5 vitesh. Ende nuk e kisha harruar passwordin, u gezova shume!
  Ju pershendes dhe ju deshiroje nje vite te mbare!
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

 21. #15
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,851
  Faleminderit
  275
  177 falenderime n 145 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje!Behuni te gjalle!

 22. #16
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,768
  Faleminderit
  192
  271 falenderime n 206 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Tenta, kan frike prej Edit...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 23. #17
  ...... Maska e ooooo
  Antarsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,305
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  pershendetje forumi

  nuk di sa vite kisha pa hy, cudi qe mbaja mend password-in

 24. Anetart m posht kan falenderuar ooooo pr postimin:

  Njuton (17-01-2019)

 25. #18
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  156 falenderime n 97 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hellou

  ...........
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •