Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hello dhe nga mua.pershendetje.

 2. Anetart m posht kan falenderuar Ksanthi pr postimin:

  pranvera bica (04-04-2019)

 3. #22
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,510

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ku jeni o hijenat e forumit
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 4. #23
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pse na shan mo xha Llazi...ja ku jemi une e ti e ti e une...haha!

 5. #24
  Marseli ! Maska e CeLi
  Antarsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  272

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje e me te mira !!��
  Rossoneri !

 6. #25
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hellou again

  I pershendes keta mesiper meje
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. #26
  un Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropoj
  Postime
  310

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hahaha cfare nostalgjie , po lexoj disa emra qe akoma i mbaj mend nga IRC (chati) e disa nga forumi. Kurbeti na treti ju pershendes.
  Mendja sht Dhurat - Shfrytzimi i Saj Mrekulli!

 8. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-03-2020
  Postime
  1

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!


 9. #28
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pershendetje te gjithe miqte e mi

  Uroj te jeni mire me shendet dhe gjerat t’Ju kene ecur sa me mbare.

  Si mendoni, ta gjallerojme edhe njehere shtepine tone te perbashket virtuale Forumi Shqiptar

  Miqesisht,
  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 10. #29
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Antarsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,068

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Mesazhi fundit qenka shkruar para nje viti.
  Po ju pyes si jeni por e di qe pergjigja do vi ne 2021.
  Uroj te jeni mire te gjithe.
  La verita' ti rendera' libero!

 11. Anetart m posht kan falenderuar VOLSIV pr postimin:

  Ingenuous (09-03-2020)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •