Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime n 49 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Hello dhe nga mua.pershendetje.

 2. Anetart m posht kan falenderuar Ksanthi pr postimin:

  pranvera bica (04-04-2019)

 3. #22
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime n 94 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Ku jeni o hijenat e forumit
  Silence is golden.

 4. #23
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,854
  Faleminderit
  281
  178 falenderime n 145 postime

  Pr: Ku kan humbur antart e vjetr ?!

  Pse na shan mo xha Llazi...ja ku jemi une e ti e ti e une...haha!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •