Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2016
  Postime
  9
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 2 postime

  Film i shkurter me rastin e vitit te Skenderbeut. Shijojeni dhe beni shperndajeni!


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Film i shkurter me rastin e vitit te Skenderbeut. Shijojeni dhe beni shperndajeni!

  Perpjekje e bukur, urime.
  Ju thafte dora kameramanit/celularmbajtesit, na beri zbor

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2016
  Postime
  9
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Film i shkurter me rastin e vitit te Skenderbeut. Shijojeni dhe beni shperndajeni!

  Nuk ishte ndonje projekt ambicioz rendesi ka mesazhi ne ne ato kushte e realizuam

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •