Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24

  A e meriton titullin hero Skenderbeu?

  te gjithe thone se Skenderbeu ka ndimuar Shqiperine?
  por ai smund ti bente balle turqve i vetem prandaj nuk eshte nje merite e tij
  nese skenderbeu do ta mritonte kete titull atehere dhe te gjithe shqiptaret e tjere do ta benin.
  Si mendoni ju

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24

  Pėr: A e meriton titullin hero Skenderbeu?

  Jepni nje argument pse Skenderbeu eshte ose nuk eshte nje hero

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: A e meriton titullin hero Skenderbeu?

  Fakti qe askush nuk te ka dhene pergjigje do te thote qe nje pyetje kaq idiote nuk e meriton nje pergjigje.
  por megjithate nuk ta di hallin keshtuqe po pergjigjem se mbase kupton ndonjegje
  fakti qe flet shqip ne nje forum shqiptar, forum qe mban flamurin e tij
  qe leku ka fytyren e tij qe sheshi qendror ka statujen e tij
  jo vetem ne shqiperi por ne shume vende ne bote,
  qe jane shkruar me qindra libra ne emer te tij,
  qe ka histori dhe gojedhenena per te, qe eshte dhe mbrojtes i krishterimit,
  qe qe qe qe pa fund,
  mund te themi se eshte mesia i shqiptareve
  dhe rilindasit apostujt e tij. Nese e kuptove analogjine.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar aimilius pėr postimin:

  King Bardhyl (05-03-2018)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •