Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  "DETI Q PO FALET?" -Enver Hoxha i shtoi det Shqipris, ndrsa Rama e Berisha ja japin Greqis

  "DETI Q PO FALET?" -Enver Hoxha i shtoi det Shqipris, ndrsa Rama e Berisha ja japin Greqis
  https://www.youtube.com/watch?v=jQ8kIeWejL8
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 01-03-2018 m 02:36

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: "DETI Q PO FALET?" -Enver Hoxha i shtoi det Shqipris, ndrsa Rama e Berisha ja japin Greqis

  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 01-03-2018 m 02:40

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  956
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: "DETI Q PO FALET?" -Enver Hoxha i shtoi det Shqipris, ndrsa Rama e Berisha ja japin Greqis

  ..por Veri nuk ishte i zoti te kuptonte vleren e bukurise dhe mahnise se detit, kripen te cilen mund ta shiste kontrabande bashke me thaset e kokaines!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •