Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime

  Kullat/ Si kan ndryshuar alibit e Veliajt

  Edhe n daljen e tij t fundit publike n emisionin Opinion, Erion Veliaj u mundua ti bishtnonte premtimit spektakolar se ai nuk do t jepte leje ndrtimi n nj Tiran tashm t mbingarkuar dhe me plot 8 mij apartamente t pashituara.

  Lapsi.al i sht kthyer edhe njher videos s ktij premtimi dhe e ka krahasuar at me dredhit q Veliaj ka prdorur m pas.

  Ai filloi t jap leje ndrtimi dhe tha se apartamentet q kishin mbetur bosh u shitn, prandaj ai u detyrua t jap leje pr kulla n qendr.

  Por ashtu sikurse shihet n videon e fushats se 2015 ai e kishte parashikuar edhe kt.

  Ai thoshte ather se Tirana ishte aq e mbingarkuar, sa edhe nse do duhej t zgjerohej, kjo duhej br drejt periferis dhe jo m n qendr. Por, tsni ai po i jep lejet pr kullat pikrisht n qendr aty ku dhe pazari sht m i madh.

  Dhe pr kt ka gjetur justifikimin e dyt qesharak. Duhet t ndrtojm lart, sepse ajr kemi me shumic ndrsa truall me pakic. Mos e humbni kt videomontazh q nxjerr bllof njeriun q krkoi t mbahet mend si mbjellsh pemsh, por q prfundoi si bataki betoni

  Lapsi.al


  https://m.youtube.com/watch?v=DiHPuZ6OPQc
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,113
  Faleminderit
  433
  517 falenderime n 435 postime

  Pr: Kullat/ Si kan ndryshuar alibit e Veliajt

  Tani,qe Tirana "ka truall me pakice" duhet,mbase,te vihet ne dyshim ! Un per vete kam pare Veliajn ne tv,qe bente vetem lulishte ne Tirane !

  Ku e gjente Veliaj gjithe kete truall,qe do dite bente ndonje lulishte te re ? Nuk kishte dite qe Veliaj nuk dilte ne televizor duke bere lulishte !

  Megjithate ky Veliaj eshte i modh,eshte fantastik. Eshte i vetmi ne bote qe ka dale 400 ore ne televizion per te bere,ne gjithe Tiranen,vetem 400 metra katrore lulishte.

  Edhe keto 400 metra nuk jane te sigurta. Se,lulishtja me e madhe qe eshte bere nga Veliaj eshte 2 m per 1 m,(ne mes te pallateve aq eshte hapsira)dhe shum nga keto lulishte ishin po ato, qe dilnin ne televizor dy -tre here si te reja.

  Tani qe e boni telef rezervuarin e Farkes duke mbjell pem,do ta gjej belaja, se duhet me gjet nai fush mbas Dajtit...Edhe anej nuk eshte e sigurte se ka mo fusha.


  Sa per kullat ajo dihej. Nuk vihej ne dyshim qe do fillonte me ndertimet,qe do t'ja fuste me top...
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 27-02-2018 m 19:08

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  294
  Faleminderit
  15
  35 falenderime n 33 postime

  Pr: Kullat/ Si kan ndryshuar alibit e Veliajt

  Une qe nuk jam kundra kullave,
  mendoj se ndertesa ti tilla duhen,
  por sipas mendimit tim duhet te ishte ne nje zone larg qendres
  e cila mund te kthehej ne zone administrative pa ndikuar ne qendren e qytetit
  sic e ka Parisi https://en.wikipedia.org/wiki/La_D%C3%A9fense

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •