Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-07-2016
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Deshe me dit a din ndonje a ka forum akriv kosovar qe specializohet per IT dhe informatike?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Shume faqe jane hapur dhe mbyllur pasi nejovijtet kohe, investim dhe shume pune.
  nga faqet qe njoh une jane keto
  forum it shqip
  Informatika Shqiptare
  Lajme Teknologjike

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •