Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Ashtu siē ishte paralajmėruar, ėshtė publikuar e njė video e komunikimit e deputetit demokrat Ervin Salianji me shtetasen me inicialet G.D.

  Nuk ėshtė e vėshtirė tė kuptohet nga video dhe fotot teksti i plotė dhe komunikimi i dy personazheve.

  Duket qė janė kolegė dhe shumė tė afėrt.

  Nga biseda konstatohet se G.D. ndoshta ėshtė njė nga “mikeshat” mė tė ngushta tė Ervin Salianjit.

  Nuk dihet pse ka ndodhur gjithė ky shkėmbim i fortė mesazhesh me fjalė banale por edhe me kontekste tė forta erotike.

  Mė poshtė teksti dhe videoja e plotė e bisedės tė Ervin Salianjit me G.D.

  Nė fakt vėshtirė pėr ta gjetur se kush ishte por gjithēka G.D. e zbuloi vetė me ndėrhyrjet e saj, qė tek ne nuk kanė asnjė vlerė.

  Kėta janė deputetėt e Parlamentit shqiptar, tė zgjedhurit e Lulzim Bashės.

  Shikoni dhe lexoni:

  Ora 10:28 e mėngjesit, seancė plenare Parlamenti i Shqipėrisė.

  GD – Bashkebiseduesi ėshtė Ervin Salianji, ai qė shkruan.

  GD: Pis

  …..tė vish si shk*rdhatė

  Ptuuu

  Se po na vjen ti si shk*rdhatė

  Po erdhe

  Pleh i ndyrė

  Pasi ke shkelur ēdo gjė

  Ndyrėsirė

  Ta mbash mend e tu shkruftė nė fytyrė

  Qė s’mė dhe kurrė asnjė shpirt

  Mallkuar

  U pėrdrodhe pėr gjithkėnd nė vuajtje

  ES: Jo s’tė jap dot

  Kur qan pėr ishin

  Dhe ma thua si dramė

  GD: Boll o ndyrėsirė e ndyrė

  ES: Gjej paqe

  GD: Do ta shkarravis surratin

  ES: Me ata qė tė bėjnė mirė

  GD: Qė vetėm mė dėrrmove

  ES: Unė njeri pis jam

  GD: Pleh

  Pleh

  ES: Po pleh jam

  ES: Tragjedia dhe pėshtirėsia jote

  GD: Ndyrėsi e kobshme

  Si nuk u gėzove njė herė

  S’tė kam kėrkuar asgjė vetėm kam dhėnė

  Dhe arrite deri nė atė ndyrėsi

  ES: Kėto gjeji tek mė tė bukurit qė q*

  GD: Sa tė mė thuash

  ES: Po i thua sikur i ke dhėnė bukė qenit

  Jo si kėnaqėsi e pėrbashkėt

  GD: Ti s’ke nevojė pėr gjė se je e madhe duhet tė japėsh

  ES: Ke tė drejtė

  Paskam qenė njė pleh

  GD: Dhe pasi tė japėsh duhet tė kėnaqesh qė jep

  ES: Qen pleh

  GD: Unė s’kam tė drejtė

  Unė jam dėshtim

  ES: Paskam ndarė dhe divorcuar

  GD: Q*u

  Q*u

  ES: Dhe Dait u paskam shkaktuar kėtė

  GD: Dhe ndyrėsohu me kė do

  ES: Po q*u ti me mė tė bukurit qė q*

  Siē e the

  Une ndyrėsi…..

  Chat retracted (chat i tėrhequr nga GD) (cna.al)

  http://www.gazetatema.net/2018/02/12...qu-shk-pleh-q/

  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Partia Dashnoreve (PD) eshte kthyer ne nje parti degjenerimi. Nuk me besohet qe Grida te bier ne keto lloj nivelesh, personalisht kam patur nje respekt maksimal per te.
  Eshte per tu cuditur qe keto qenie mund te ndihmojne ne zhvillimin e Shqiperise kur nuk jane te afte te mbajne familjet e tyre.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Partia Dashnoreve (PD) eshte kthyer ne nje parti degjenerimi. Nuk me besohet qe Grida te bier ne keto lloj nivelesh, personalisht kam patur nje respekt maksimal per te.
  Eshte per tu cuditur qe keto qenie mund te ndihmojne ne zhvillimin e Shqiperise kur nuk jane te afte te mbajne familjet e tyre.
  Niveli i politikes Shqiptare mund te krahasohet me telenovelat Latine, tradhti, seks, para dhe drame!

  Asnje parti poktike ne Shqiperi (qe 100 vite) nuk ka patur prijes te denje.
  Prijesit nuk duhet te jene per Partine, por per popullin!

  Si mund te mbijetoje nje i ndershem ne nje arene Hijenash (parlamenti dhe politika Shqiptare)?

  Pastaj, keta persona e njohin mire injorancen dhe moskokeēarjen e popullit, keshtu qe "gjejne shesh e bejne pershesh" .
  Manipulime ditore me lajme dhe informacione per te formuar "zgjedhjen" e popullit.

  Nuk ekziston Demokracia ne Shqiperi, PD eshte veēse nje emer, dhe drejtohet nga Plutokrate, ashtu si dhe Shqiperia bashke me Shqiptare.

  Berisha ka qene kryetar partie me 2 dekada, pastaj ia leshoi "nxenesit besnik" Bashes, sepse nuk ka tjeter te afte Shqiperia.

  Ilir Meta kryetar partie 10 vjet, dhe ja leshoi Gruas postin (nuk quhet nepotizem?!).

  Nese mban sadopak shprese ne politiken Shqiptare me mire luaj llotarine, do kesh me shume kofiēent pozitiv aty.

 4. #4
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Ja keta jane deputetet e Shqiperise.Pa mare parasysh majtas a djathtas nje hale e madhe jane te tere

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  ne fakt eshte nje cike problematike kjo. pasi ceshte e verteta iu vodh privatesia atij.
  dmth imagjigjo sikur te jesh ne pozicionin e atij dhe jo duke bere nje bisede private dhe dikus FSHEHURAZi te pergjon.
  dhe ne fakt eshte cudi qe askush nuk po flet per kete gje

 6. #6
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Ti ke te drejte ne fakt,por mu kujtua nje videdo qe pashe kur nje skifter po e hante te gjalle nje pellumb, ndersa pellumbi shkundej se ishte lagur me uje. Edhe puna jone,keto hiena po na hane te gjalle,ti thua qe edhe hiena ka te drejtat e veta.Besoj e kupton analogjine.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  jo sa per ate muhabet nuk eshte skandal fare, pak turp per veten e tyre por kaq. pasi vidoja e metes ishte ajo qe do bente namin.
  kjo eshte me shume dicka personale.

 8. #8
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Popull legen. U mblodhen te gjithe qelbesirat te rrezojme Saliun. Erdhen keta te rilindjes me 1 milione shpulla vetes.
  Ky po ben kerdine 5 vjet ne pushtet,por akoma fajin e ka Saliu thone. Me pak fjale nuk ka rendesi se ca do bejne kta ne 8 apo 12 vjet,rendesi ka qe Saliu iku. Ja keta jemi ne. Jo se po lavderoj ata qe iken,por edhe keta halet qe erdhen me keq e bene. A behet shtet me Balla e Llalla e Trallalla pash zotin?

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Citim Postuar mė parė nga murik Lexo Postimin
  Popull legen. U mblodhen te gjithe qelbesirat te rrezojme Saliun. Erdhen keta te rilindjes me 1 milione shpulla vetes.
  Ky po ben kerdine 5 vjet ne pushtet,por akoma fajin e ka Saliu thone. Me pak fjale nuk ka rendesi se ca do bejne kta ne 8 apo 12 vjet,rendesi ka qe Saliu iku. Ja keta jemi ne. Jo se po lavderoj ata qe iken,por edhe keta halet qe erdhen me keq e bene. A behet shtet me Balla e Llalla e Trallalla pash zotin?

  Nuk ka nje Shqiptar te denje per te bere Shtet sot!

  Nje nga problemet e Shaiptareve eshte se harrojne shpejt, sidomos ato situata te mjerueshme te shkaktuara nha Sali Berisha (apo pushteti i tij).

  Kur bie shi nuk eshte faji i Berishes, por ama, nje pjese e madhe e fajit per degjenerimin e kombit bie mbi te (me dashje apo pa dashje).

  Pastaj, kjo eshte Poklitika, kur asnje nuk mban fajin, atehere ai ngelet jetim!

  Personalisht, nuk kam shprese ne politiken Shqiptare per momentin, as majtas dhe as djathtas.

  Por, ka patur ndryshim me pozitiv (ne pergjithesi, edhe pse shume te vogel) ne kete pushtet te ri, sesa ne kohen e Berishes!


  Arsyeja perse Politika Shqiptare tall b••••n me popullin eshte sepse e njohin mire kete popull.
  Ne i qajme hallet per kafene ne vend qe te ēohemi ne kembe.
  Dhe kur ēohemi ne kembe jemi si tifoza futbolli, jo per sportin por per skuadren (jo per politiken ,por politikanet, apo partiite)!

  Ne Shqiperi partite kryesore sundohen nga plutokrate (njerez me para dhe fuqi), keta persona kane qene me pushtet qe me renjen e diktatures (si djathtas ashtu dhe majtas).

  Ky eshte biznesi me i fuqishem ne bote, pushteti!

  Dikush ka thene: Kriminelet me te frikshem dhe me te rrezikshem jane ata qe punojne diten, me kostum e kollare, kini frike dhe kujdes nga keta!

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ilir-Arber pėr postimin:

  benseven11 (24-05-2020)

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Citim Postuar mė parė nga murik Lexo Postimin
  Popull legen. U mblodhen te gjithe qelbesirat te rrezojme Saliun. Erdhen keta te rilindjes me 1 milione shpulla vetes.
  Ky po ben kerdine 5 vjet ne pushtet,por akoma fajin e ka Saliu thone. Me pak fjale nuk ka rendesi se ca do bejne kta ne 8 apo 12 vjet,rendesi ka qe Saliu iku. Ja keta jemi ne. Jo se po lavderoj ata qe iken,por edhe keta halet qe erdhen me keq e bene. A behet shtet me Balla e Llalla e Trallalla pash zotin?
  Kete ; "qe u mblodhen te gjithe qelbesirat qe te rrezojne Saliun" se kam kuptu ndonjeher ! Keto qelbesirat rrezuan Fan Nolin apo Mustafa Krujen ? Se po duket sikur na kan rrezuar Jezu Krishtin !

  Kot per pyetje tek keta qelbesirat hyn edhe LSI qe ishte ne qeveri me Saliun,apo jane qelbesira me interval ?


  Sa per muabet edhe Ramen po e rrezuan qelbesirat nuk eshte se kan bo nai gabim te modh.

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  murik (16-02-2018)

 13. #11
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: SKANDAL: Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin

  Nuk arrij ta kuptoj se ēfarė i shtyn njerzit tė shkojnė akoma nė votime !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •