Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-02-2018
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe t tjer

  WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe t tjer


  Faqja e internetit e kompanis: www.firstbuydirect.com


  Shijoni mimet me shumic n t gjitha telefonat mobil (Apple, Samsung, SONY, Huawei, LG, HTC dhe t tjert), kompjutera dhe laptop, televizor dhe pajisje t tjera elektronike q kemi n dispozicion pr shitje. T gjitha produktet q ne i shesim jan t reja me garanci dhe n prputhje me t gjitha rrjetet


  Na kontaktoni:


  E-mail: muhdnayef@hotmail.com


  Faqja e internetit e kompanis: www.firstbuydirect.com


  Zyra e E-mail: sales2@firstbuydirect.com


  Zyra Tel: +601126962142


  Muhamed Nayef
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •