Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Veteran Maska e stiljano
  Anėtarėsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  Ne Hėnė
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  www.beratilive.com

  Mirmbrema.Ne munges te Albasoul ju presim www.beratilive.com ne chat shqip me kompjuter dhe telefon
  Ejani www.beratilive.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga stiljano : 01-02-2018 mė 13:12
  ___________________________
  Me Duaj Kur Me Ke MOS ME KERKO KUR TE DUHEM

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •