Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Ariela Murati ka qen duke ecur vetm n rrugn pran Qendrs Spitalore Nn Tereza. Shiu i ksaj t diele rralloi lvizjet n rrug dhe askush nuk e vuri re prballjen e vajzs me Aldion Belulin.

  23 vjeari i krkonte t lidheshin bashk thot policia, por si duket ishte refuzuar vazhdimisht nga vajza. Momentet e fundit mes t dyve jan t paqarta, por Aldisoni e ndaloi Arieln i armatosur.

  Refuzimi ka qen i fundit. 23 vjeari ka nxjerr pistoletn dhe e ka qlluar vajzn n bark.

  M pas vuri armn n kok dhe trhoqi kmbzn.

  T dy jan shtrir n tok. N momentet e fundit Ariela qndroi e shtrir rrethuar nga t panjohur, ndrsa plaga n bark i rridhte gjak.

  Nuk sht e qart, nse prndjekja e Aldison Belulit kishte krijuar shqetsime t forta tek 21 vjearja. Mbetet pr tu par nse vrassi kishte precedent penal apo ishte denoncuar m hert n polici. Dy trupat e t rinjve qndruan pr rreth 30 minuta t shtrir n tok than dshmitar okular pr Lapsi.al.

  Kur mbrriti ambulanca t dy bashk u drguan n reanimacion. Vajza ndrroi jet sapo mbrriti n spital, ndrsa vrassi me nj plumb n kok sht n gjendje t rnd.
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,521

  Pr: Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Popull i vrazhde, mentalitet i humbur, edukate e manget, rritje e pakujdesshme. Shqiperia dhe shqiptaret e zhveshur nga cdo etike e moral human, qe nuk njohin kufij dhe te drejta, te semure psiqik ne nje shoqeri narciste!
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Hotlani
  Antarsuar
  22-11-2012
  Postime
  254

  Pr: Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Veshtire eshte te konstatohet se si paska ndodhur ngjarja ,po sidoqofte nje tragjedi e dhimbshme sidomos per familjen e studentes se ndjere.
  Kultura,sjellja edukata,arsimi e bjn njeriun t vlefshm!!!!

 4. #4
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Pr: Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Nje cope idiot.
  Nuk ekziston femer NE bote
  Qe Te japesh jeten per Te.
  I refuzoi ajo dhe pastaj?
  ai I jep fund jetes se asaj she atij
  Sepse ajo refuzoi.
  Ka miliona lule. NE bote.
  Te refuzoi harroje
  Hidhi syte Te ndonje lule tjeter,Jo
  Te martuar,Jo Te fejuar.
  Nje cope gomar.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •