Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Para ca ditesh Donald Tramp
  konsideron komplet shtetet e Afrikes,Pakistanin,Haitin dhe Salvadorin i quan shtete shithole
  qe do te thote shtete hale,shtete nevojtore,
  Deklarata te tilla provokuan shume zemerim dhe indinjate nga shtetet e afrikes Haiti dhe Salvadori,
  Tramp u cilesua racist,
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  47
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Qe kur te shash shtetin qenka e barabarte me sharjen e rraces?!
  Bota eshte e mbushur me shtete "hale", sic ishte edhe shteti yne ne kohen e komunizmit, e cfare pastaj?! Nuk mundkemi ti therresim gjerat me emrin e tyre?!
  Idiotet majtiste nuk dine me se kujt shenjti t'i falen per t'i gjetur mberthecka Trumpit....te mjeret!
  Jarigas

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar jarigas pėr postimin:

  1912 14/88 (28-03-2018)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Po mo shithole jane. ca te keqe ja ketu. kush do qe te jetoje ne ato shtete, askush. edhe pse shqiperia nuk eshte ne ate faze, akoma dhe per ne ta kishte thene trampi, nuk kishte per te na ngelur qejfi.

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Nje njeri pa racizem eshte nje njeri pa karakter!
  Trump e ka gabim per Haitin dhe Salvadorin qe edhe pse notojne ne hale kane natyre shume te bukur dhe te forte ne shendet!

 6. #5
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  47
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Citim Postuar mė parė nga Ciarli Lexo Postimin
  Nje njeri pa racizem eshte nje njeri pa karakter!
  Trump e ka gabim per Haitin dhe Salvadorin qe edhe pse notojne ne hale kane natyre shume te bukur dhe te forte ne shendet!
  O analfabet, ne cilen gjuhe te botes shteti dhe natyra na qenkan sinonime!?
  Jarigas

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •