Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2017
  Postime
  10
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  emra te vecante dhe te kohes per djem dhe per vajza

  Amelia - Ela
  Armela - Mela
  Andrelina - Andra
  Alfons - Fonsi
  brixhilda - Ilda
  Frodian - Frodi
  Orlind-Lindi
  Gjentil - Tili
  Gjensila - Sila
  Endrit - Diti
  Jorgesa - Gesa
  Ledion - Dioni
  Kelmend - keli
  Roderik - Riku
  Isabela - Bela
  Sofia - Sofi
  Rolinda - Linda
  Marsilda - Ilda
  Marsel - Marsi
  Mateo - Mati
  Luisjana-Luiza
  Learta - Arta
  Erin - Eri
  Imelda - Elda
  Izadora - Iza
  Leandro - Leo
  Laureta-Laura
  Iliada-Ada
  klea-Lea
  Stela - Ela

  shtoni dhe emra te tjera qe ju vijne ndermend

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: emra te vecante dhe te kohes per djem dhe per vajza

  Skender (emer i pa-konkurueshem...)
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2017
  Postime
  10
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: emra te vecante dhe te kohes per djem dhe per vajza

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Skender (emer i pa-konkurueshem...)
  emer i bukur por i vjeter.. qe ne epoken e skenderbeut hahah

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: emra te vecante dhe te kohes per djem dhe per vajza

  Meqé duhen te veēante dhe te kohes dhe eshte edhe i modes.

  Kardashjan per Djem dhe Kardashllesha per femra.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •