Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 67 prej 67
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  10 M T MIRAT
  Sipas Enciklopedis "YouTube" .


  1. " Shiu " - Yll Limani & Ilirjana Blakaj, Yll Limani
  2016

  2. " Vetm 5 Minuta " - Agron Berisha
  1992

  3. " Me tana " - Elvana Gjata
  2019

  4. " E duam Lumturin " - Pirro ako, Agim Doi, Parashqevi Simaku
  1988

  5. " Eklips " - Alban Skenderaj
  2006

  6. " Fati yn Shpres dhe Marrzi " - Ferdinand Deda, Ilirjan Zhupa, Aurela Gae
  1997

  7. " Ktheju Toks " - Eriona Rushiti, Jonida Maliqi
  2018

  8. " Suus " - Florent Boshnjaku, Rona Nishliu
  2011

  9. " Lot me ty o djal se ta di merakun " - Vladimir Kotani, Arben Duka , Kozma Dushi
  1987

  10. " Ende ka Shpres " - Alban Skenderaj & Miriam Cani
  2010

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  https://www.forumishqiptar.com/threa...ABr-Vite/page3


  Nj TOP 10 ku spikat Rinia, Vitet 2000 ......

  ..... & kantautori Alban Skenderaj - 2 pozicione ndr 10 m t plqyerat e pothuaj 60 Vite FESTIVAL !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 06-07-2020 m 15:38

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  10-shja e Dyt - 20 M T MIRAT
  Sipas Enciklopedis "YouTube" .


  11. " Mall " - Eugent Bushpepa
  2017

  12. " Humba Pranveren " - Franesk Radi
  1998

  13. " Shaj " - Darko Dimitrov, Lazar Cvetkovski. Lindon Berisha, Arilena Ara
  2019

  14. " Jehon " - Dr. Flori, West Side Family & Aurela Gae
  2008

  15. " Dashuria e Par " - Flamur Shehu, Jorgo Papingji, Anita Bitri
  1990

  16. " Lemza " - Agim Krajka, Haxhi Rama, Vae Zela
  1962

  17. " el si gonxhe Dashuria " - Vladimir Kotani, Arben Duka, Nertila Koka & Gzim ela
  1984

  18. " Valsi i Lumturis " - Avni Mula, Luigjj Gurakuqi, Vae Zela
  1965

  19. " Zemren nuk ta fal " - Virusi (Nexhat Mujovi), Ilmi Statovci, Adelina Ismajli
  1996

  20. " N Moshn E Rinis " - Vladimir Kotani, Arben Duka, Parashqevi Simaku
  1985
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 06-07-2020 m 15:47

 4. #64
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  https://www.forumishqiptar.com/threa...ABr-Vite/page3


  Nj TOP 10 i Dyt ku spikasin Emrat e Mdhenj t Kngs Shqipe, Harmonia mes kngve t bukura t para & pas '90 -s .....

  ..... & Mjeshtrat e Krijimtaris n Kng - Vladimir KOTANI e Arben DUKA si dhe Diva e Kngs Shqipe, VAE ZELA !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 17-07-2020 m 19:53

 5. #65
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  A ka mats m t mir t Vlerave t Kngs & Artistve se sa Dashuria e Artdashsve & Jetgjatsia e Kngs !


  16. " Lemza " - Agim Krajka, Haxhi Rama, Vae Zela
  1962

  18. " Valsi i Lumturis " - Avni Mula, Luigj Gurakuqi, Vae Zela
  1965

  21. " Rrjedh n kng e ligjrime " - Feim Ibrahimi, Gjok Beci, Vae Zela
  1980


  Citim Postuar m par nga sirena_adria Lexo Postimin
  14. Rrjedh ne kenge e ligjerime - 1980  Publikuar ne 2012 - Afersisht 673 Mije shikime


  ( Fituese e mimit te Dyte - Festivali i 19-te )
  21. Rrjedh ne kenge e ligjerime - 1980

  Afersisht 1 Milion Shikime
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 17-07-2020 m 19:43

 6. #66
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  3 pozicione ndr 20 m t plqyerat e pothuaj 60 Vite FESTIVAL - Mjeshtrat e Krijimtaris n Kng , VLADIMIR KOTANI & ARBEN DUKA

  Sipas Enciklopedis "YouTube" .  9. " Lot me ty o djal se ta di merakun " - Vladimir Kotani, Arben Duka , Kozma Dushi
  1987

  17. " el si gonxhe Dashuria " - Vladimir Kotani, Arben Duka, Nertila Koka & Gzim ela
  1984

  20. " N Moshn E Rinis " - Vladimir Kotani, Arben Duka, Parashqevi Simaku
  1985


  Lot me ty o djal se ta di merakun - 1987

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 17-07-2020 m 20:19

 7. #67
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,166
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: M t Mirat (Top 20) - Festivali i Knges ndr Vite

  '60 - '80 - Vae Zela

  16. " Lemza " - Agim Krajka, Haxhi Rama (1962) ........... 18. " Valsi i Lumturis " - Avni Mula, Luigj Gurakuqi (1965)


  Vitet '80 - Parashqevi Simaku

  4. " E duam Lumturin " - Pirro ako, Agim Doi (1988) ........... 20. " N Moshn E Rinis " - Vladimir Kotani, Arben Duka (1985)


  '90 - 2000 - Aurela Gae

  6. " Fati yn Shpres dhe Marrzi " - Ferdinand Deda, Ilirjan Zhupa (1997) ........... 14. " Jehon " - Dr. Flori (2008)


  Vitet 2000 - Alban Skenderaj

  5. " Eklips " - Alban Skenderaj (2006) ............... 10. " Ende ka Shpres " - Alban Skenderaj & Miriam Cani (2010)
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 17-07-2020 m 21:01

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •