Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2018
  Postime
  3

  Shqiptaret ne angli

  Pershendetje, un dhe i dashuri im jetojm ne angli. Un jam me pashaport greke se jam lindur ne greqi kurse ai eshte me viz qe ka 2 vite qe i ka mbaruar edhe sdi ca te bej. Ai ka prindrit edhe te gjth familijen atje edhe sdi ca te bej se si shef dot. Kemi degjuar qe mund te gjej naj gru per te ber letrat por nuk gjen dot edhe pasi un nuk jam ne mosh akoma per tu martur nuk mund ta ndihmoj!
  Ju lutem a din naj menyr tjtr per te marr vizen se jeton cdo dit me friken qe do e kapin ose mund te me ndihmoj ndokush te gjej naj gru ne angli qe mund te martohet me letra vec sa te nzjeri letrat. Preferoj te bej kte se sa ta humbas pergjthmon.
  Nrm qr gruja qe do na ofroj ndihmen do paguhet mir
  Ju lutem nese mundeni me ndihmoni.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Imbhelena : 08-01-2018 mė 20:38

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Shqiptaret ne angli

  Citim Postuar mė parė nga Imbhelena Lexo Postimin
  Pershendetje, un dhe i dashuri im jetojm ne angli. Un jam me pashaport greke se jam lindur ne greqi kurse ai eshte me viz qe ka 2 vite qe i ka mbaruar edhe sdi ca te bej. Ai ka prindrit edhe te gjth familijen atje edhe sdi ca te bej se si shef dot. Kemi degjuar qe mund te gjej naj gru per te ber letrat por nuk gjen dot edhe pasi un nuk jam ne mosh akoma per tu martur nuk mund ta ndihmoj!
  Ju lutem a din naj menyr tjtr per te marr vizen se jeton cdo dit me friken qe do e kapin ose mund te me ndihmoj ndokush te gjej naj gru ne angli qe mund te martohet me letra vec sa te nzjeri letrat. Preferoj te bej kte se sa ta humbas pergjthmon.
  Nrm qr gruja qe do na ofroj ndihmen do paguhet mir
  Ju lutem nese mundeni me ndihmoni.
  ke facebook te njihem

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Shqiptaret ne angli

  Citim Postuar mė parė nga Imbhelena Lexo Postimin
  Pershendetje, un dhe i dashuri im jetojm ne angli. Un jam me pashaport greke se jam lindur ne greqi kurse ai eshte me viz qe ka 2 vite qe i ka mbaruar edhe sdi ca te bej. Ai ka prindrit edhe te gjth familijen atje edhe sdi ca te bej se si shef dot. Kemi degjuar qe mund te gjej naj gru per te ber letrat por nuk gjen dot edhe pasi un nuk jam ne mosh akoma per tu martur nuk mund ta ndihmoj!
  Ju lutem a din naj menyr tjtr per te marr vizen se jeton cdo dit me friken qe do e kapin ose mund te me ndihmoj ndokush te gjej naj gru ne angli qe mund te martohet me letra vec sa te nzjeri letrat. Preferoj te bej kte se sa ta humbas pergjthmon.
  Nrm qr gruja qe do na ofroj ndihmen do paguhet mir
  Ju lutem nese mundeni me ndihmoni.
  Mendoj se me e mira do ishte te kthehej nese mund te bente pasgaporten greke, ne te kundert te rrije aty se ka shume shqiptare pa letra ne Angli dhe jetojne mire..

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2018
  Postime
  3

  Pėr: Shqiptaret ne angli

  Kjo me pashaporten eshte nje ide e mir por do shum koh edhe se di. Problemi eshte qe aj nese si ben letrat ka per te ikur se ka familjen atje edhe eshte shum i ri akoma qe mos ti shohi kurr. Kshu qe herat a von do iki po nuk i beri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •