Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-01-2018
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Pershendetje, kam shum nevoje te iki ne amerike urgjentisht keto kohe. Rruget legale i kam provuar te gjitha dhe nuk behet gje. A di ndonjeri ndonje rruge ilegale per te ikur ne usa? Ofroj deri ne 25’000$ nqs dikush me ndihmon. Ju lutem kam shum nevoje te iki ne usa !!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  kam degjuar qe me 20 mije e larte behet por duhen gjetur njerezi t e duhur

 3. #3
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  me gomone hihihihih
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •