Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,617
  Postimet n Bllog
  2

  Majlinda Kelemendi shet medaljen e art pr t'u bler ilae fmijve t smur me kancer

  Emri: auto_auto_majlinda15021382321502436768.jpg

Shikime: 199

Madhsia: 24.7 KB

  Fituesja e medaljes olimpike Majlinda Kelmendi, ambasadore e fondacionit Care for Kosovo Kids, organizat q ndihmon fmijt me kancer n Kosov ka dhuruar parat e fituara nga shitja e medaljes s art pr ata fmij n nevoj.
  Kelmendi ka shkruar kt mesazh duke i ftuar t gjith q ti bashkohen nisms s komunitetit t BERZH:
  Un kam dshir q secili fmij t ket shansin e vet n jet. Pr kt kam dhuruar numrin tim me t cilin kam fituar Medaljen e Art n Lojrat Olimpike n Rio n Brazil. Shitja e atij numri ka sjellur t ardhura pr ilacet e fmijve kosovar t prekur nga kanceri. Kjo m bn krenare.

  Ftoj q t m merrni shembull dhe t dhuroni pr Care for Kosova Kids, q t gjith t ken shans n jet. Shuma q dhuroni ju do t dyfishohet nga Banka Evropiane pr Zhvillim dhe Rindrtim. Fmijet kosovar do t sherohen me ndihmn tuaj".

  SYRI.net

 2. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  SERAFIM DILO (03-01-2018)

 3. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,617
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Majlinda Kelemendi shet medaljen e art pr t'u bler ilae fmijve t smur me kancer

  Nje gjest prej nje sportisti te vertete dhe shume human !

  Krenare per keta njerez qe tregojne vlerat e kombit nepermjet sporteve te ndryshem dhe vlerat qe kane.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •