Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,045
  Postimet n Bllog
  3

  Zotimet tuaja personale pr vitin 2018

  Sapo lam pas vitin 2017 dhe sapo filluam vitin e ri 2018. Kjo sht nj koh q njerzit reflektojn mbi vitin q lan pas dhe dalin me nj list t shkurtr zotimesh personale pr vitin e ri. Kto jan zotime q kan pr qllim t prmbushin dshirat, objektivat tona personale.

  far zotoheni t bni n 2018 q nuk e prmbusht si duhet n 2017?

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Neteorm (01-01-2018)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,687
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Zotimet tuaja personale pr vitin 2018

  Dy vitet q kaluan pr mua ishin pak pun trazincioni pasi mu desh t provoja emigrimin dhe t dyja hert q u mundova pr n Gjermani, nuk i realizova dot.

  Uroj q ky vit t jet m i mir dhe t kem mundsi t stabilizohesha diku sepse i brm lekt bileta

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •