Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,771
  Postimet nė Bllog
  3

  Gezuar Vitin e Ri 2018

  Ju urojme nga zemra Gezuar vitin e ri 2018.Paqe ,gezime e lumturi ju sjellte ky vit ne zemra dhe familjet tuaja.Qofte nje vit i mbare per te gjithe.gezuar 😊🥂

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  SERAFIM DILO (01-01-2018)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •