Close
Faqja 4 prej 14 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 276
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  ESTONIA: La Forza - Elina Nechayeva


 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  SERAFIM DILO (11-03-2018)

 3. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Nje Himn Universal Atdhedashurie ! Nje tjeter pretendente ....... Ndoshta !


  Music/Lyrics: Yianna Terzi, Aris Kalimeris, Dimitris Stamatiou, Michalis Papathanasiou


  Kenga eshte nje "bashkebisedim" imagjinar I Atdheut me qytetarin e saj .

  ENDRRA IME

  (Atdheu)
  Nese kerkon ne fundin tim,
  ti I jep jete endrres sime
  Edhe nese shikon zemren time,
  do te perqafoj

  (Qytetari)
  Si do qe te ta them
  Qe une per ty do te vdisja?
  Jeten time do ta jepja
  Fund dhe fillim, te gjitha je ti!

  Edhe nese me lendon
  Nga harta nuk do te fshija
  Jeten time do ta jepja
  Fund dhe fillim, te gjitha je ti!

  (Atdheu)
  Perse do te me ndryshosh
  dhe blune time ti ta heqesh ?
  Nese flet me malet e mi
  do te degjoj vetmia ime.

  (Qytetari)
  Si do qe te ta them
  Qe une per ty do te vdisja?
  Jeten time do ta jepja
  Fund dhe fillim, te gjitha je ti!

  Edhe nese me lendon
  Nga harta nuk do te fshija
  Jeten time do ta jepja
  Fund dhe fillim te gjitha je ti!


  Vargjet ne shqip, si dhe gjuhe te tjera, gjenden tek Subtitles ne videon lirike te kenges (Prezantimi I Pare) .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-03-2018 mė 10:47

 4. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  BELGJIKA: A Matter of Time - Sennek


 5. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 6. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  AUSTRALIA: We Got Love - Jessica Mauboy


 7. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  AUSTRIA: Nobody But You - Cesįr Sampson


 8. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  IRLANDA: "Together" - Ryan O'Shaughnessy


 9. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  AZERBAIJAN: "X my heart" - Aisel


 10. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  TOP 35 nga Amerika


 11. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  NORVEGJIA: That's How You Write a Song - ALEXANDER RYBAK


 12. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  SUEDIA: Dance You Off - Benjamin Ingrosso


 13. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 14. #73
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,127

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  ESTONIA: La Forza - Elina Nechayeva

  Fantastike.Nje mbrekulli jashte imagjinates.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (12-03-2018)

 16. #74
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Kush e fitoi kėtė edicion ?
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 17. #75
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Kush e fitoi kėtė edicion ?
  Lazo, gara nisi tani. Mozaiku i 43 kėngeve pjesmarrėse sapo u plotėsua kėtė fundjavė.

  Eurovizioni ėshtė njė Maratonė me finishin e saj nė 12 Maj. 2 muaj nga sot do ta mėsojmė fituesin ose fituesen.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 12-03-2018 mė 09:59

 18. #76
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  MAQEDONIA: Lost And Found - Eye Cue


 19. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  IZRAELI: Toy - Netta


 20. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  RUSIA: I Won't Break - Julia Samoylova


 21. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  BULLGARIA: Bones - EQUINOX


 22. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  LITUANIA: When We're Old - Ieva Zasimauskaitė


Faqja 4 prej 14 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •