Close
Faqja 12 prej 14 FillimFillim ... 21011121314 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 276
 1. #221
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Performanca te jashtezakonshme nga EUGENTI, ELENI & ERMALI ! BRAVOOO !!!


  26 Finaliste per 1 Trofe ! Kush do ta fitoje Garen ?  SUKSESE EUGENT, ELENI, ERMAL !!!

 2. #222
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  SHQIPERIA ne Vitin e 15 te Pjesmarrjes !


 3. #223
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Nje Rekord I Ri nga Eugenti ...... Good Luck !


  1. Suus - Rona Nishliu

  Vendi I 5-te - 2012


  2. " The Image of You " - Anjeza Shahini

  Vendi I 7-te - 2004


  3. " Tomorrow I Go " - Ledina Ēelo

  Vendi I 16-te - 2005

  " It's All About You " - Juliana Pasha

  Vendi I 16-te - 2010


  https://en.wikipedia.org/wiki/Albani...n_Song_Contest
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 12-05-2018 mė 18:08

 4. #224
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Israeli me Netten - TOY fitojne Eurovizion Song Contest 2018 !


 5. #225
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  JURITE PROFESIONISTE - EUROPE e PERTEJ


  1. AUSTRIA - 271 pike
  2. SUEDIA - 253 pike
  3. IZRAELI - 212 pike
  4. GJERMANIA
  5. QIPRO
  6. ESTONIA
  7. SHQIPERIA
  8. FRANCA
  9. BULLGARIA
  10. MOLDAVIA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-05-2018 mė 09:43

 6. #226
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  PUBLIKU - EUROPE e PERTEJ

  1. IZRAEL
  2. QIPRO
  3. ITALI
  4. REPUBLIKA ĒEKE
  5. DANIMARKA
  6. GJERMANI
  7. UKRAINA
  8. MOLDAVIA
  9. ESTONIA
  10. LITUANIA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-05-2018 mė 10:41

 7. #227
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  EUROVISION SONG CONTEST 2018

  1. IZRAELI - 529 pike
  2. QIPRO - 436 pike
  3. AUSTRIA - 342 pike
  4. GJERMANIA - 340 pike
  5. ITALIA - 308 pike
  6. REPUBLIKA ĒEKE
  7. SUEDIA
  8. ESTONIA
  9. DANIMARKA
  10. MOLDAVIA
  11. SHQIPERIA


  Nder 43 Shtete Pjesmarrese ! BRAVO !

  https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovi...g_Contest_2018
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-05-2018 mė 10:42

 8. #228
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Kenga si kengetari pa lidhje. ...njashtu si edhe vet Eurovizioni !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kreksi : 13-05-2018 mė 15:00
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 9. #229
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  200 Milion Shikues nga e gjithe bota te nje kenge qe eshte krijuar shqip dhe kendohet mrekullisht shqip ;


  SHQIPERIA ne vend te 7-te, e vleresuar nga profesioniste arti europiane, ITALIA ne vend te 17-te .......
  s'ka se si te jete kenga e kengetari pa lidhje !

  Perkundrazi KRENARI !


  Ne jemi te vegjel ne Europe ..... po shume bujare ! Ndonjehere investohemi me shume per sukseset e te tjereve sesa ato tonat !


  SHQIPERIA 12 pike nga Juria - Italise ........... ITALIA - 0 pike !!!!

  Dhe s'eshte hera e pare , te njejten gje beri dhe me Elhaiden , e cila ishte dhe fituesja e " The Voice of Italy " !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-05-2018 mė 18:23

 10. #230
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Mire per t'y se ashtu te duket kur ske as vesh as s'y. ..
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 11. #231
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Muzika ėshtė gjuha e shpirtit, buron nga shpirti dhe po atij i flet .

  Tė shkruash muzikė tė bukur e tė dėgjosh e ēmosh muzikė tė mirė duhet nje shpirt artisti, pasion pėr muzikėn dhe njė mendje e bukur.

  Shijet janė personale, muzika ėshtė universale ......... si universi, e pafundme ...... ka vend pėr tė gjithė & krenaria pėr vendin ...... Ndėrkontinentale !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-05-2018 mė 11:38

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (15-05-2018)

 13. #232
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 14. #233
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali  Nga ato fituese qe nuk harrohen !

 15. #234
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 16. #235
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  12 Piket e Jurive


 17. #236
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Votimi I Publikut


 18. #237
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 19. #238
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali


 20. #239
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  A po te merr Malli ? Ska asgje zhurma pa melodi pa refren. ...asnje fjal si kuptohej interpretusit Eugent. .
  3 minuta pa shije pa mall. ..qe ne frenge do thote ; *shije* e keqe ..Me u dhire keq !
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 21. #240
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  tha mire njeri
  humbi antilopa (eleni)
  dhe fitoi lopa

Faqja 12 prej 14 FillimFillim ... 21011121314 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •