Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Do doja sugjerimin tuaj, per nje projekt.

  Po pergatis nje projekt dhe me duhet nje emer domain. Per ato qe se dijne ca esht domain "njejt si albasoul.com" Pra me duhet mendim rreth nje emri qe ti perfshije te gjitha si. Lajme(te gjitha kategorite),Video,Muzike,Radio,Chat,Libra(bibliote ke),teknologji,Tv,Njoftime etj..
  Pra me duhet nje emer qe ti unifikoj te gjitha keto bashke!

  Ndonje emer? cfaredo qofte grenza bleta maloku etj etj ca tju vije neper mend sepse jam bosh nga kjo pjesa "Domain-eve". (dicka te vecante me pak fjale )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 28-12-2017 mė 18:17
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •